Turgut ve Nilay çifti, nikah merasimi ile hayatlarını birleştirdi

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Turgut Şanal ile Doktor Nilay Çalışkan düzenlenen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Turgut ve Nilay çifti, nikah merasimi ile hayatlarını birleştirdi

Edirne'de  Edirne Emniyet Müdürlüğü  Özel Kalem Müdürü Turgut Şanal ile Doktor Nilay Çalışkan, çifti hayatlarını birleştirme ve ömür boyu sürecek birliktelikleri için evet diyerek dünya evine girdi. Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen nikah töreninde  aileleri eş, dost ve yakınları yalnız bırakmadı.

Çiftin nikâhı, Edirne Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törenle kıyıldı. Edirne Emniyet Müdürlüğü  Özel Kalem Müdürü Turgut Şanal ile Doktor Nilay Çalışkan nikâh merasimine gelen konukları kapıda karşıladı.  Atatürk Kültür Merkezi nikah salonunda gerçekleştirilen merasimde heyecan dolu anlar yaşandı.

Nikah merasimine katılan Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun ve İl Sağlık Müdürü Dr. M. İshak Yıldırım Turgut Şanal'ın ve Nilay Çalışkan'ın nikah şahidi oldu.

Edirne Haber Gazetesi ailesi olarak Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Turgut Şanal ile Doktor Nilay Çalışkan'a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düzenlenen nikah merasimine İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, İl Sağlık Müdürü Dr. M. İshak Yıldırım, Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba ve meslektaşları katılım sağladı.

Haber Merkezi