İba 'Hep birlikte Edirne'yi güzelleştireceğiz'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba beraberindeki heyet ile birlikte Kıyık Caddesi, Saraçlar Caddesi ve Polis Parkındaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek kandillerini kutladı.

İba 'Hep birlikte Edirne'yi güzelleştireceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kıyık Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden İba, “Bizlerle kah neşelerini kah dertlerini paylaşan, Edirne’mizin sokaklarında, gönülden gönüle sohbetler ettiğimiz her bir hemşehrime, samimiyetleri ve içten destekleri için teşekkür ediyorum. Kıyık Caddemizde de hatrını sormadığımız esnaf kardeşimiz kalmayacak.” Dedi.

İba, Kıyık Caddesi’ndeki ziyaretlerine devam edeceklerini belirtti.

Ardından Saraçlar Caddesi’nde Edirnelilerin kandilini kutlayan İba, “Kandiller birlik ve beraberlik vesilesi. Bizler de her vesilede, her fırsatta hemşehrilerimizle bir olmaya, birlik olmaya devam edeceğiz. Hepsi var olsun.” ifadelerini kullandı.

“Hep birlikte Edirne’yi güzelleştireceğiz”

Daha sonra Polis Parkı’ndaki vatandaşlarla sohbet ederek kandillerinim tebrik eden İba, “Edirne’nin her yerinde Edirne’mize yakışır parklar, huzurla çayınızı kahvenizi içebileceğiniz mekânlarla geliyoruz. Çok yakında, yemyeşil, pırıl pırıl parklarımızda karşılıklı çaylarımızı içeceğiz. Hep Birlikte Edirne’yi güzelleştireceğiz.” Dedi.

Haber Merkezi