Bildiş'ten Ramazan Bayramı mesajı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Edirne Şube Başkanı Aydın Bildiş, Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.

Bildiş'ten Ramazan Bayramı mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tek yürek olabilmek için bayramları bir fırsat bilmeli ve bayramları amacına uygun olarak yaşanması gerektiğini belirten Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Edirne Şube Başkanı Aydın Bildiş, “Bir birine olan sevgi ve saygısını gösterebilen toplumlarda huzur ve barış her zaman hakim olmuştur. Bayramlar geçmişten günümüze her zaman bu sevgi ve saygının zirvede olduğu, kırgınlıkların son bulduğu özel günlerdir. Ramazan Ayının manevi havasının verdiği huzurun ardından, bizleri sevdiklerimizle kucaklaştıracak bir bayrama daha ulaşmış bulunuyoruz. Yakın çevremizden başlayarak milletçe kenetlenerek tek yürek olabilmek için bayramları bir fırsat bilmeli ve bayramları amacına uygun olarak yaşamalıyız.” Dedi.

Bildiş, İslam alemi için mutluluk ve barışın hakim olduğu günler olması gereken bu zamanda, ölüm kusan bombalar yüzünden bayrama acı ve korkuyla girmek zorunda kalan Gazze halkının ızdıraplarının bir an önce son bulması insanlığa verilebilecek en büyük bayram hediyesi olacağını aktardı.

                Hür ve bağımsız bir millet olarak bayramları kutluyor olmanın öneminin farkında olduklarını söyleyen Bildiş, “Bizlerin al bayrağımız altında özgürce bayramlarımızı kutlamamızı sağlayan bütün kahramanlarımıza ve şehitlerimize şükran borçluyuz. Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Edirne İl Başkanlığı olarak başta şehit yakınlarımız ve gazilerimiz olmak üzere, bayramlarının çoğunu ailesinden ayrı yaşamak zorunda kalan Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Mensuplarımızın, üyelerimizin,  milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlarım.” İfadelerini kullandı.

Haber Merkezi