Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği,  misafir öğrencileri yalnız bırakmıyor

2023-2024 eğitim öğretim yılı Trakya Üniversitesi'nde okuyan uluslararası misafir öğrencileri evlerinde ziyaret eden Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği,  Türk Kızılay Edirne şubesinin katkı ve destekleri ile hazırlanan gıda kolilerini teslim etti.

Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği,  misafir öğrencileri yalnız bırakmıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

"Birlik beraberlik paylaşmayı gerektirir"

Evde kalan uluslararası misafir öğrencileri yalnız bırakmadıklarını söyleyen Trakya Uluslararası Öğrenci Dernek Başkan Yardımcısı Yunus Emre Altun, "Trakya Üniversitesinde okuyan uluslararası misafir öğrencilerimizin evlerine gıda erzak kolisi dağıtımlarımızı yaptık. Toplamda 50 Öğrenci evine erzak kolileri teslim ettik. yıllardır derneğimiz kültürel gezileri ile sertifikalı sertifikasız eğitim programları ile birçok farkındalıklarla ön plana çıkmaktadır. Bizleri sosyal medya üzerinden takip eden değerli büyüklerimiz, desteklerini hiçbir zaman esirgemediler ve şimdi de dağıtımını yapmış olduğumuz gıda erzak kolilerini bir hayırseverimiz görüp 'Ben de bu hayra ortak olmak istiyorum' diyerek destek olmuştur. Hayırseverlerimizin olması bizleri mutlu ediyor, çünkü birlik beraberlik paylaşmayı gerektirir" ifadelerine yer verdi.

Böyle güzel hayırların devam etmesini temenni eden Altun, "Şahsım ve Dernek yönetimimiz adına desteklerinden dolayı Türk Kızılay Edirne şubesine ve değerli hayırseverlerimize teşekkür ederiz. Bu tür yardımların diğer tüm hayırseverlerimize örnek olmasını temenni ediyoruz" dedi.

Haber Merkezi