Süloğlu Spor'dan 8-2'lik şampiyonluk

Edirne 1.amatör ligde mücadele eden Süloğlu Spor GK, Küplü Sporu 8-2 mağlup ederek birinciliğe yükseldi.

Süloğlu Spor'dan 8-2'lik şampiyonluk

 “ Dostluk Kazandı”

Maç sonrası Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay’a Süloğlu GK Spor atkısı hediye eden Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, iki takımın da 90 dakika boyunca hem kendilerine hem de taraftarlara heyecan dolu bir maç izlettiğini aktardı.

Skorların önemli olduğunu, ama asıl önemli olanın centilmence mücadele edebilmek olduğunu söyleyen Ormankıran, "Amatör Kulüpleri yaşatmakta kolay değildir. Süloğlu’nda bizler, Küplü de kardeşim Gökmen spora ve sporcuya sahip çıkmaya çalışıyoruz. Her zamanda sahip çıkacağız. Bugün güzel ilçemiz Süloğlu’nda Küplülü hemşerilerimizi ve değerli başkanımızı misafir etmekten onur duyduk. Tüm sporcularımıza kazasız güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

Süloğlu Spor GK 8-2 Küplü Spor

Soyunma odasında futbolcularla bir araya gelen başkan Ormankıran, çok güzel bir maç olduğunu ifade etti.

Sporcuların  4 haftadır yenilmeden şampiyonluğa emin adımlarla yürüdüğünü aktaran Ormankıran,  "İnşallah bu sezon hep birlikte şampiyon olacağız. Bu maçla birlikte birinciliğe yükseldik.  Zafer bizim ve inanların olacaktır. Sadece ben değil tüm Süloğlulular sizlere inanıyor. Ve bizler sizlerin her zaman arkanızdayız. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde halkımızla kulübümüzün yanındayız. Bir kez daha sizlerin gözlerinden öpüyorum. Sizleri ve hocalarınızı tebrik ediyorum ”ifadelerine yer verdi.

Süloğlu ilçe stadında oynanan maçı Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay, Süloğlu Belediye Meclis Üyeleri, CHP Süloğlu İlçe Başkanı Lütfü Serbest ve kalabalık taraftar grubu birlikte izledi. Taraftarların sık sık Süloğlu Spor GK Futbolcularına “ Şampiyon Süloğlu” tezahüratları sahada yankılandı. 

Özlem Ceylan