Operasyonda 109 kilo kokain ele geçirildi

Edirne'de bir TIR'ın çekici ve dorsesinde yapılan aramada toplam 109 kilogram kokain ele geçirildi. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, 'Operasyonu gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Personelimizi tebrik ediyorum' ifadelerine yer verdi.

Operasyonda 109 kilo kokain ele geçirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü'nün desteğiyle, uluslararası uyuşturucu madde ticareti yapan organizasyonlara yönelik yürütülen ortak çalışma sonucu; Edirne'de yakalanan bir çekici ve bir dorsede yapılan aramada 67 paket halinde toplam 109 kilo kokain ele geçirildi.

Operasyonu gerçekleştiren polis ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü personelini tebrik eden içişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Aziz milletimizin bilmesini isterim ki ister ulusal, ister uluslararası olsun ülkemizi zehir tacirlerinden temizlemeye, onlara hayatı zehretmeye kararlıyız.Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız durmaksızın devam edecek" dedi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce uluslararası uyuşturucu madde ticareti yapan organizasyonlara yönelik, Narkogüç-45 operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon çerçevesinde kentte durdurulan bir çekici ve dorsede yapılan aramada 67 paket halinde toplam 109 kilogram kokain ele geçirildi. Olayla ilgili 1 şüpheli yakalandı.

"Onlara Hayatı Zehretmeye Kararlıyız"

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; "Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti yapan organizasyonlara yönelik gerçekleştirilen “NARKOGÜÇ-45” Operasyonunda 109 Kg Kokain ele geçirildi. Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki, İster Ulusal, İster Uluslararası Olsun Ülkemizi Zehir Tacirlerinden Temizlemeye, Onlara Hayatı Zehretmeye Kararlıyız. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan adli projeli dosya kapsamında; Edirne Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğünün desteğiyle, Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti yapan organizasyonlara yönelik yürütülen ortak çalışma sonucu; Edirne’de yakalanan bir çekici ve bir dorsede yapılan aramada 67 paket halinde toplam 109 kilogram kokain ele geçirildi. Uyuşturucu madde nakli ve ticareti yaptığı tespit edilen 1 şüpheli yakalandı. Operasyonu gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Personelimizi tebrik ediyorum. Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız durmaksızın devam edecek" İfadelerine yer verdi.

Doğukan Vurgun