Kermes ve yıl sonu şenliğinde renkli görüntüler oluştu

Edirne'de Kadripaşa İlkokulunda düzenlenen kermes ve yılsonu şenliğinde keyifli anlar yaşandı. Bir yanda kermes, bir yanda öğrencilerin gösterileri bir yanda resim sergisi hem velileri hem de öğrencileri şenlendirdi.

Kermes ve yıl sonu şenliğinde renkli görüntüler oluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne’de Kadripaşa İlkokulu'nda kermes ve yılsonu şenliği düzenlendi. Kadripaşa İlkokulu öğrencileri bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyor. Okul idaresi tarafından öğrenci ve velileri buluşturan kermes ile yılsonu şenliği düzenlendi. Öğrenciler, kermeste ailelerin yaptığı yemekleri tatma fırsatı bulurken çeşitli oyunlar oynayarak keyifli anlar geçirdi.

Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe, okul yöneticileri, öğretmenler, veli ve öğrenciler katıldı. Eğitim öğretim yılı sonu dolayısıyla öğrencilerin dönem içerisinde yaptıkları resimlerden bazıları sergilendi.

Halk Eğitim Merkezi Resim Öğretmeni Esen Tamay’ın 2/B sınıfı öğrencileri ile birlikte yaptığı eserler, etkinlikte sergilendi.  Öğrenciler ve katılımcılar sergiyi gezdikten sonra kermesin tadını doyasıya çıkardı. Okulda öğrencilerle buluşan palyaço ise yaptığı gösteri ile onların neşelerine neşe kattı.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte veliler el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi. Çeşitli ve eğlenceli aktivitelerin yer aldığı programda eğlenen öğrenciler ve veliler okul müdürüne ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.

Burcu Temel