İba 'Türkiye 2023 hedeflerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde emin adımlarla ilerliyor'

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, partisinin 22. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

İba 'Türkiye 2023 hedeflerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde emin adımlarla ilerliyor'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Partinin 22 yıl boyunca ülkenin kalkınması ve milletin refahı için yürüttüğü çalışmaları vurgulayan İba, mesajında, "Milletinimizin desteği ve Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile her zaman iktidar olan AK Parti, 2023 hedeflerine giderken de yine milletin desteği ile Türkiye Yüzyılı'nı inşa etme yetkisini almıştır" ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin 2023 hedeflerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde emin adımlarla ilerlediğini belirten İba, AK Parti teşkilatları olarak Türk milletine hizmetkarlık yapmanın onurunu yaşadıklarını dile getirdi.

İba, AK Parti'nin kuruluşunun 22. yıl dönümünde, partinin tarihine ve yürüdüğü yola dair birçok anlam taşıdığını aktardı ve şunları kaydetti:

“14 Ağustos 2001 tarihinde, Türkiye'nin büyük zorluklarla mücadele ettiği bir dönemde kurulan AK Partimiz, milletin umudu ve beklentisi olmuştur. Hamurunu milletimizin yoğurduğu, kumaşını milletimizin dokuduğu AK Partimiz her dönem hamd olsun ki daha da güçleniyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’mizin 22. kuruluş yıl dönümünü kutlu olsun. 2024 yılının Edirne ve tüm ilçelerinin AK Parti Belediye hizmetleriyle tanışması dileğiyle..” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi