İba, 'İşimiz hizmet, gücümüz Edirne için diyerek çalınmadık kapı bırakmayacağız'

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Dilaverbey ve Mithatpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Hizmet için mahalle mahalle, sokak sokak dolaştıklarını söyleyen İba, 'İsteklerinizi sizlerden dinleyerek, sorunlara çözüm üretmek için yerinde görüyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz Edirne için diyerek çalınmadık kapı bırakmayacağız' dedi.

İba, 'İşimiz hizmet, gücümüz Edirne için diyerek çalınmadık kapı bırakmayacağız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mahalle ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Gündüz teşkilat mensupları ve partililerle bir araya gelerek değerlendirme toplantıları yapan Başkan İba, akşamları ise mahalleleri dolaşarak vatandaşlarla bir araya geliyor.

Başkan Belgin İba; Dilaverbey ve Mithatpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalle Başkanları Serdar Akyol ve AdemCülfük eşliğinde Cumhuriyet Park’ında düzenlenen buluşmada vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

Sıcak ve samimi sohbet eşliğinde vatandaşların dertlerini dinleyen Başkan İba, her birisi ile ayrı ayrı ilgilenerek sorunların çözümü için harekete geçiyor. Vatandaşlardan aldığı talepleri ilgili kurum müdürleri ve bakanlıklara ileten Başkan İba, gönülleri fethediyor.

"Amacımız Edirne'ye hizmet"

Her fırsatta akşamları farklı mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan İba, "Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve bunları çözüme kavuşturmak adına buradayız. Bizim amacımız Edirne'ye hizmet etmek ve o yüzden burada sizlerle beraberiz. Edirne'yi nasıl güzelleştirebiliriz ve nasıl daha yaşanılabilir hale getiririz? Biz bunun peşindeyiz. Bunun için de vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Amacımız vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek ve çözüm üretmektir" ifadelerine yer verdi.

"Daha güzel bir Edirne için ne yapabiliriz diyerek yola çıktık"

Vatandaşların dertlerini dinleyip neşelerine ortak olduklarını söyleyen İba,  "Hep birlikte daha güzel bir Edirne için neler yapabiliriz diyerek yola çıktık. Buradaki en büyük destekçimiz vatandaşlarımızdır ve onların görüşleri çok önemlidir. Biz gece gündüz demeden bu şekilde programlarla ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz" dedi.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini belirten İba, gösterdikleri sıcak ilgileri ve samimi ev sahiplikleri için vatandaşlara teşekkür etti.

Haber Merkezi