İba, 'Edirne'nin daha yaşanır hale gelmesi için mücadele ediyoruz'

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Nişancıpaşa Mahallesi vatandaşlarının daveti üzerine mahalle sakinleriyle bir araya geldi. İba burada yaptığı konuşmada, Edirne için hep birlikte hareket ettiklerini ve şehri daha güzel, yaşanılır hale getirmek için tüm vatandaşların sesine kulak verileceğine değindi.

İba, 'Edirne'nin daha yaşanır hale gelmesi için mücadele ediyoruz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nişancıpaşa Mahallesi’nde yaşayan Fatma Şen’in daveti üzerine mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet eden İba, kentin sorunları hakkında vatandaşları dinledi.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun Edirne'nin geleceğini şekillendireceğini vurgulayan İba, bir olmanın, birlik olmanın gücüyle hak edilen Edirne'ye ulaşacaklarını belirtti.

Davet için mahalle sakinlerine teşekkür eden İba, “Davetten dolayı mutluluk ve gurur duydum. Dört yıldan beri canla başla Edirne için mücadele ediyoruz. Siyaset gözetmeden Edirne’nin kazanması için mücadele ediyoruz. Edirne’ye proje getirmek ve katma değer sağlamak için gece gündüz tüm ekibimizle çalışıyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlerde de Edirne’ye hizmet belediyeciliğini getirmek istiyoruz. Ben de sizler gibi Edirne’de yaşıyorum. Edirne’de hizmet anlamında çok ciddi sıkıntılar var. Her gün onlarca esnafla, iş insanıyla görüşüyor, sohbet ediyoruz. Edirne’nin yerel yönetimler anlamında çok ciddi eksiklikleri var. Evlerimizin camlarını tozdan açamıyoruz. Araçlarımız her ay sanayide tamir görüyor.” Dedi.

İstenilen ve hak edilen Edirne’nin bu olmadığını ifade eden İba, bu anlamda Edirne Belediyesi’nin AK Parti belediyeciliği ile tanışması gerektiğini aktardı.

“Hizmet için geldik, hizmet etmeye de devam edeceğiz”

Edirne’ye hizmet için mücadele ettiklerine dikkat çeken İba, “Bu akşam buraya sizlerle sohbet etmeye, mahallenin sorununu dinlemeye, kadınlarımızın sorunlarını dinlemeye, kadınlar için ürettiğimiz projelerimizi anlatmaya geldik. Edirne’de kadının gücüne çok inanıyoruz. Önceliğimiz tabi ki insan. Ama kadınlarımızda pozitif anlamda ön planda olmalı. Bu anlamda burada sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Hep sahada vatandaşlarla iç içe olduk. Hizmet için geldik, hizmet etmeye de devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Haber Merkezi