İba 'Cumhur İttifakı olarak Edirne'ye hizmet etmek için yola çıktık'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, MHP Edirne İl teşkilatını ziyaret etti.

İba 'Cumhur İttifakı olarak Edirne'ye hizmet etmek için yola çıktık'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından belediye başkan adaylığı açıklanan Belgin İba, kentte coşku dolu kutlamalarla karşılandı. Parti binasında yapılan kutlamaların ardından tebrikleri kabul eden İba, destek olan herkese teşekkürlerini sundu.

İl Başkanlığı binasında il teşkilatı ve Edirnelilerle bir araya gelen İba, sonrasında ilk ziyaretini Cumhur İttifakı ortağı olan MHP Edirne İl Başkanlığı’na gerçekleştirdi.

İba, MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu tarafından karşılandı. Belediye başkan adaylığının hayırlı olmasını dileyen Tokluoğlu, İba'ya çiçek takdim etti.

Edirne için yeni bir yola çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen İba, tüm Edirne’ye hizmet etmek için, Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı olarak yola çıktıklarını ve yapılan istişareler sonrası çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Bu yolda, gönül birliği, güç birliği ve dava birliği için tüm güzel niyetlerini ve desteklerini esirgemeyen MHP Edirne İl Başkanı Tokluoğlu ve ekibine teşekkür eden İba, Edirne'ye hep birlikte hizmet belediyeciliğini getireceklerini ifade etti.

İba, MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Özcan Altınel, İl Kadın Kolları Başkanı Hafife Balkan Delen ve yönetim kurulu üyelerine nazik ev sahipliği için teşekkür etti.  

İba'nın adaylığının açıklanmasının ardından büyük bir sevinç yaşadıklarını söyleyen MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu, bu davada teşkilat üyeleriyle birlikte gece gündüz demeden her zaman destek olacaklarını belirtti.

İba'nın seçimi kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Tokluoğlu, Edirne'ye hizmet yolunda var gücüyle çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışmalarını hızlandıracaklarını dile getirdi. 

Haber Merkezi