İba 'Biz Edirne Belediyesi'ni, halkın belediyesi yapmak için bu yoldayız'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, esnaf, STK ve hane ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

İba 'Biz Edirne Belediyesi'ni, halkın belediyesi yapmak için bu yoldayız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Vatandaşlara sıcak ve samimi yaklaşımıyla dikkat çeken İba, esnafları ve mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret ederek onların sorunlarını dinliyor ve çözümü için notlarını alıyor.         

İba, Şehit polis Zeki Tütüncü’nün ailesini ziyaret etti. Emine Tütüncü ile bir araya gelen İba, “Bu vatan için en değerlilerini ebediyete gönderen şehit ailelerimiz, başımızın tacı, gönlümüzün sahibidir… Şehit vatan evlatlarımız rahat uyusun; onları asla yalnız bırakmayacağız…” dedi.

“Pazarcı esnafımızın sesine daima kulak vereceğiz”

İba, Cumartesi Pazarı için geçici olarak tahsis edilen alanda Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlar ile bir araya geldi.

Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen İba, “Pazarcı esnafımız da, alış verişini huzurla yapmak isteyen hemşehrilerimiz de bizim için çok kıymetli. Seslerine daima kulak verecek, dileklerini, beklentilerini bugün olduğu gibi, yarın da dinlemeye devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

“Emekli polislerimizin hak ve hizmetlerini daha da güçlendireceğiz”

Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Edirne Şube Başkanı Ali Bilgin ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden İba, “Emekli polislerimizin hak ve hizmetlerini daha da güçlendirmek için istişarelerimizi ve desteklerimizi daima sürdüreceğiz.” Dedi.

İba, kendisine verilen Onursal Başkanlık Ünvanı için dernek yönetimine teşekkür etti.

“Biz Edirne Belediyesi’ni, halkın belediyesi yapmak için bu yoldayız”

Daha sonra İba, Barutluk Mahallesi Eski TOKİ Mevkiinden Emine Ardalı’nın hanesine konuk oldu.

Hane halkına ve komşularına samimi sohbetleri için teşekkür eden İba, “Biz Edirne Belediyesi’ni, halkın belediyesi yapmak için bu yoldayız… Göreve gelince de, hemşehrilerimizle böyle can cana, gönül gönüle olmayı sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

“Edirne’yi dinlemeye, duyulmayan tüm sesleri duymaya devam”

Günün son ziyaretini Cumhuriyet Mahallesi’nden Özge Küçükkaragöz’ün evine gerçekleştiren İba, vatandaşların beklentilerini, önerilerini dinledi.

Göreve geldikten sonrada sık sık vatandaşlarla bir araya geleceğini söyleyen İba, “Edirne’yi dinlemeye, duyulmayan tüm sesleri duymaya devam” dedi.

Haber Merkezi