Güner, Asrın Felaketinin 1. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı

EDGED Başkanı Güner'den Kahramanmaraş merkezli depremlerin 1. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Güner mesajında, depremin yıl dönümünde afetlerin mağdurlarını unutmadıklarını ve üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Güner, Asrın Felaketinin 1. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği (EDGED) Başkanı Veysel Güner, Kahramanmaraş merkezli depremlerin 1. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Güner mesajında, yıl dönümünü hüzünle andıklarını belirtti.

Asrın felaketinin, Türkiye'yi bir kez daha deprem gerçeğiyle yüzleştirdiğini aktaran Güner, "6 Şubat dayanışma ruhunu en üst seviyeye çıkarttığını gösterdiği bir zaman dilimidir. Bizler deprem gerçeğiyle daha fazla yüzleşmeli, afetlere karşı hazırlıklı olmalı ve dayanışma ruhumuzu her zaman canlı tutmalıyız. Dernek olarak toplumsal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Afetlerin etkilerini en aza indirmek için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Depremin yıl dönümünde, afetlerin mağdurlarını unutmayarak, onların yanında olmaya ve toplum olarak daha güvenli bir gelecek için çaba göstermeye devam edelim." ifadelerini kullandı.

Güner, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelere de başsağlığı diledi.

Haber Merkezi