El emeği göz nuru ürünler kermeste görücüye çıktı

Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu'nda 'Önce insan önce ahlak' düsturu ile yola çıkılarak gelirleri ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacak kermes düzenlendi.

El emeği göz nuru ürünler kermeste görücüye çıktı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Okul aile birliği koordinesinde gerçekleştirilen kermeste el emeği göz nuru ürünler görücüye çıktı.  Öğrenciler yararına düzenlenen kermese duyarsız kalmayan misafir ve öğrenci velileri yoğun ilgi göstererek hem alışveriş yaptı hem de bağışta bulundu.

Düzenlenen kermese İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İl Başkan Yardımcısı Rasim Özgün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Engin Makak, Sivil Toplum ve Gönüllü Kuruluş Temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Okul-veli dayanışması çerçevesinde yapılan kermes sivil toplum kuruluşu, gönüllü kuruluşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Öğrenci veli ve mezunların katıldığı kermeste herkes beğendiği üründen satın aldı. Okul Aile Birliği Yetkilileri, kermes geliri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti.

Kermese katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Okul Aile Birliği Başkanı Cüneyt Ulu ve Okul Müdürü Fatih Ot'a bu değerli ve faydalı organizasyon için teşekkür ederek el emeği göz nuru ürünlerden alarak destek oldu.

İpek Esma Çeşme