Edirne'nin Karaağaç Mahallesi'nde kesinti uygulanacak!

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ), kentte Elektrik şebeke tesis çalışmasında fiziki irtibat ayırma çalışması nedeniyle belli bölgelerde kesinti yapılacak saatleri açıkladı.

Edirne'nin Karaağaç Mahallesi'nde kesinti uygulanacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ), 29 Eylül 2022 Perşembe 09.30- 10.30 ve 16.30-17.30 saatleri arasında olmak üzere 1’er saatlik Elektrik şebeke tesis çalışmasında fiziki irtibat ayırma çalışması dolayısıyla Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’nde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Bu kapsamda 29 Eylül 2022 Perşembe 09.30- 10.30 ve 16.30-17.30 saatleri arasında Elektrik şebeke tesis çalışmasında fiziki irtibat ayırma çalışması yapılacağından dolayı Edirne İli Karaağaç Mahallesinin; Sığır Yolu ve Demirhat boyu mevkii tarımsal sulama tesisleri, Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Civarı Yerleşim alanı, Pazarkule Gümrük Kapısı Tesisleri, Askeri tesisler ve Karaağaç ile Pazarkule Gümrük kapısı arasında kalan diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak.

1’er saatlik uygulanacak kesinti nedeniyle elektrikli cihazların zarar görmemesi için vatandaşlardan gerekli önlemleri almaları istendi.

Burcu Temel