Dikkat! 3 saatlik kesinti uygulanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş  (TREDAŞ), 01 Şubat 2024 Perşembe 10.00-13.00 saatleri arasında olmak üzere 1.Murat Mahallesi'nde 3. Şahıs tesisi fiziki irtibat çalışması nedeniyle 3 saatlik kesinti uygulanacağını duyurdu.

Dikkat! 3 saatlik kesinti uygulanacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ) tarafından 3. Şahıs tesisi fiziki irtibat çalışması nedeniyle 3 saatlik kesinti uygulanacağı duyuruldu.

01 Şubat 2024 Perşembe 10.00-13.00 saatleri arasında olmak üzere  Edirne Şehir 1.Murat Mah. Bülent Alamut Caddesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Merkez Binası, RYS Hotelcilik Tesisleri, Talatpaşa Caddesi, 1-5-28 Sokaklar ve Zübeyde Hanım Caddesi (Kısmi Olarak) çalışma süresince enerjisiz kalacak.

Vatandaşlar elektronik aletlerin zarar görmemesi ve önlem alınması için uyarıldı. Elektrikle çalışan aletlerin devreden çıkarılarak, yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği belirtildi. Jeneratör kullananların kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, 3 fazlı motor kullananların enerji geldikten sonra motor devir yönlerini muhakkak kontrol ederek çalıştırmaları yetkililer tarafından bildirildi.

Vatandaşların elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 alo elektrik arıza telefon hattına başvurabilecekleri belirtildi.

Haber Merkezi