Çalışkan, partiye ve kendisine oy veren Edirnelilere teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Hakan Çalışkan yazılı basın açıklaması yayınladı. Çalışkan açıklamasında, partiye ve kendisine oy veren Edirnelilere teşekkür etti.

Çalışkan, partiye ve kendisine oy veren Edirnelilere teşekkür etti.
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Hakan Çalışkan yayınladığı yazılı açıklamada, kendisine oy veren Edirnelilere teşekkür etti.

Çalışkan, ilk defa seçimlere katılmış bir parti olarak canla başla seçim çalışmaları yürüttüklerini anlattı ve şunları kaydetti:

“Yeniden Refah Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak bizleri oylarıyla şereflendiren ve gururlandıran hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Az bir zaman içerisinde diğer partilere nazaran mütevazi bir bütçe ile ilk defa seçimlere katılmış bir siyasi parti ve teşkilat olarak canla başla çalışarak seçim sürecini geçirdik. Bu süreçte destek olan sahada ter döken tüm üyelerimize ve gönüllülerimize şükranlarımı sunuyorum. Zamanın az olması sebebiyle yeteri kadar köylerimize, ilçelerimize gidemedik seçmenlerimize ulaşamadık. Buradan kendilerine ulaşamadığımız görüşemediğimiz tüm seçmenlerimizden özür diliyorum. Buna rağmen sevinç kaynağımız partimizin ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ile birlikte toplamda 5 Milletvekilimizin meclise girmesidir. Millî Görüşün Mecliste olması ülkemiz için faydalı olacaktır. Çalışkan “28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemiz ve ilimiz için hayırlı olmasını diliyor, Milletvekili olarak seçilen tüm Milletvekillerimize başarılar diliyorum. Bizler için şimdi tekrardan kendimizi yenileyerek kazandığımız tecrübe ile 2024 yılında yapılacak olan Belediye Seçimlerine hazırlanma çalışma zamanıdır”

Haber Merkezi