Belediye Başkan Adayı İba, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Yerel seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarını hızlandıran Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba,  kentte adım atmadık yer bırakmıyor.

Belediye Başkan Adayı İba, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlk olarak Turkcell Global Bilgi Edirne Lokasyon Müdürü Harun Eren ve çalışanları ziyaret eden İba,  birçok firmaya ulusal düzeyde hizmet veren kuruma çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ardından AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri firmasının ziyaret eden İba, molada olan personellerle sohbet ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

Personellerle güzel vakit geçiren İba, “Şehrimize katma değer katan tüm işletmelerimizin ve değerli personellerinin fikirlerine önem veriyoruz.” Dedi.

Daha sonra Eski Cami’de, İş insanı Yener İşbilir’in babası Necdet İşbilir’in cenaze törenine katılan İba, Merhuma rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Son olarak Ustabaşı Medya Ajans Reklam Danışmanlık bünyesinde bulunan “Edirne Ulak Gazetesi” Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Gazeteci Koray Ustabaşı’yı ziyaret eden İba, Edirne basınına katkı sunan gazeteye başarılar dileyerek nazik ev sahiplikleri için teşekkür etti.

Haber Merkezi