Belediye Başkan Adayı İba, çalışmalarına devam ediyor

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Edirne Giyim Sanayi A.Ş. Genel Müdürü M. Sayhan Türkeş ve firma çalışanlarını ziyaret etti.

Belediye Başkan Adayı İba, çalışmalarına devam ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

‘Hep Birlikte Edirne’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, projelerini vatandaşlar ile paylaşıp desteklerini istiyor. Ziyaretler çerçevesinde Edirne Giyim Sanayi A.Ş. Genel Müdürü M. Sayhan Türkeş ve firma çalışanları ile bir araya gelen İba, her kesime hitap edecek proje hazırladıklarını söyleyerek desteklerini istedi.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlere kısa bir süre kala ziyaret ve çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren İba, vatandaşlar ve esnaf tarafından ilgiyle karşılanıyor. Edirne’yi güçlerine güç katacak ve  tüm hemşehriler için çok yaşanılır bir kent yapacaklarının sözünü veren İba, vatandaşların verdiği desteklerden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ve güvenlerini boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Edirne Giyim Sanayi A.Ş. Genel Müdürü M. Sayhan Türkeş İba ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi