EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 18 Ocak 2022 Salı, 15:28
Dikkat 4 saatlik kesinti yaşanacak!
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ), kentte şebeke bakım onarım çalışması nedeniyle belli bölgelerde 4 saatlik kesinti yapılacağını duyurdu.

19 Ocak 2022 Çarşamba 11.30-15.30 saatleri arasında elektrik şebekesi montaj çalışması nedeniyle Edirne İli Abdurrahman Mahallesinin; Dumlupınar Sokak çalışma süresince enerjisiz kalacak.

4 saatlik uygulanacak kesinti nedeniyle elektrikli cihazların zarar görmemesi için vatandaşlardan gerekli önlemleri almaları istendi.

Kapıkule’de 4 saatlik kesinti

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ), Enerji nakil hattı bağlantı değişiklik çalışması nedeniyle ise 10.00-14.00 saatleri arasında kesinti uygulanacak diğer bölgeleri de açıkladı. Bu kapsamda Edirne İli Kapıkule Gümrük Tesisleri, DDY Kapıkule Tesisleri, Kilim Grubu Kartaltepe Fabrikası, Edirne Giyim Sanayi, Muratyapı Tekstil Fabrika Tesisleri ve Eskikadın, Ekmekçi, Sarayakpınar, Büyükismailçe, Karabulut, Ahıköy, Uzgaç, Yenikadın, Kemalköy ve Budakdoğanca Köyleri ile Edirne - Kapıkule arasında kalan akaryakıt istasyonları ile diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacak.

Özlem Ceylan