EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 13 Ekim 2021 Çarşamba, 14:30
Enneagram ile kişiliğin keşfine çıktılar
Edirne Yüksel Yeşil İlkokulu  “Kitap Kulübü” okulların tatil olmasıyla ara verdiği kitap ve film değerlendirme toplantılarına devam ediyor. 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılının ilk kitap değerlendirme toplantısı online olarak gerçekleştirildi.

Kitap kulübü, kitap ve film değerlendirme toplantılarına yaz tatili sebebiyle bir süre ara vermişti. 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte toplantılara kaldığı yerden devam eden Kitap Kulübü, “ENNEAGRAM” kitabı yorumladı.

          Söyleşide Dr. Mehmet Özdemir’in  “ENNEAGRAM” kitabı yorumlandı. Dr. Mehmet Özdemir’in katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda Enneagram ile tanışan veliler kişiliğin keşfine çıktılar. Moderatörlüğünü sınıf öğretmeni Mesut Omca’nın yaptığı toplantıda sınıf velileri 9 Mizaç,  kendini tanıma ve öz yardım aracı olan Enneagram  ile ilgili bilgi sahibi oldular.  

          Kitap Kulübü, bu yılın ikinci toplantısını MATT ROSS tarafından yazılan ve yönetilen “KAPTAN FANTASTİK”  filmini ve DANİEL GOLEMAN tarafından yazılan “DUYGUSAL ZEK” kitabını yorumlamak için önümüzdeki haftalarda gerçekleştirecek.

Özlem Ceylan