EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 13 Ekim 2021 Çarşamba, 15:13
MHP’ye 4 yeni üye
MHP Edirne İl Başkanlığı’na gelen Nermin Aydın, Büşra Gizem Gözler, İhsan Göksoy, Doğan Çakmak’ın üyelik kayıtlarını İl Başkanı Zakir Tercan yaptı.

Parti olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 4 yeni üyenin daha partilerine katıldığını söyledi.

MHP'nin çıtasını yükseltmek ve MHP'ye ivme kazandırmak için el ele, gönül gönüle, omuz omuza, sırt sırta vererek el birliğiyle 2023'de milletvekili çıkarmak için çalışmalara devam ettiklerini söyleyen MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, yeni üyelerin güçlerine güç kattığını ifade etti.

 “Edirne'de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için çalışıyoruz”

MHP'nin Edirne'de zirveye en zirveye yükselme hareketinin başlatıldığını söyleyen Tercan; “MHP ve Ülkücü Camia, Edirne İlimizde samimi, kararlı, heyecanlı ve güç birliği ile başarılı olacaktır. Ülkücü harekete yeni bir soluk katmak, kutlu bir ufuk açmak için MHP'nin inançlı kadroları yeni bir şevk ve heyecanla hazırdır. Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarf ettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu vatan ve millet aşkını ve heyecanı karşılıksız bırakmayacaktır. Edirne'de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri bu yolda varını yoğunu ortaya koyarak, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin çalışacaklarından ve başarılı olacaklarından asla şüphem yoktur” dedi.

“Edirnelilerin güvenini boşa çıkarmayacağız”      

Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaklarını aktaran Tercan; “Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP'yi Edirne'de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız İnşallah. Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız. Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım. İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, her kese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne'de MHP'nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz. Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki! Bütün davalar samimi insanların omuzları üstünde yükselir” ifadelerine yer verdi.

Ebru Güven Mutlu