EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 29 Mayıs 2020 Cuma, 08:40
AK Parti Teşkilatı gönül seferberliği başlattı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Edirne’de gönül seferberliğini başlatarak bayram sonrası teşkilatları ile birlikte iş yerlerini, esnafları ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla ile bir araya gelmeye başladıklarını söyledi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ramazan bayramının hemen ardından pandemi sürecinde kentte hizmetlerini sürdüren esnaf ve kurumları ziyaret etmeye başladı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ziyaret programının ilk gününde Milletvekili Fatma Aksal, Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ve Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce ile birlikte normalleşme süreci kapsamında üretime aralıksız devam eden iş yerlerini ziyaret ederek ülke ekonomisine katkılarından dolayı çalışanlara teşekkür etti.
Programın ikinci gününe Çalışma ve İş Kurumu Edirne İl Müdürü Şengül Çildam ve personelini ziyaret ederek başlayan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, pandemi sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin özverili ve üstün gayretleriyle hizmet veren kurum çalışanlarına teşekkür ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.
Ziyaretlerine; AFAD İl Müdürü Ali Altındal, Edirne 112 Çağrı Merkezi Müdürü İsmail Öztuna, Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Sakarya ve Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Öyküm Okuklu ve personelleri ile devam etti.
Yaptığı açıklamada, sağlık personeli başta olmak üzere ayrıca bu sürecin gizli kahramanlarına üstün gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan İba; ziyaretlerine maske ve mesafe kurallarına uyarak devam edeceklerini ifade ederek şunları ekledi;

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Edirne’mizde gönül seferberliğini başlatarak bayram sonrası teşkilatlarımız ile iş yerlerini, esnaflarımızı ve mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye başladık. Ziyaretlerimiz kademeli olarak devam edecektir. AK Parti ailesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Biz hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Edirne’de başlatmış olduğumuz gönül seferberliği ile esnaf, iş insanı, mahalle, ilçe ve köylerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya gelmeye devam edeceğiz”

Haber Merkezi