EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba, 10:24
Kurban Bayramı kutlanıyor
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KTSO) bayramlaşma programı düzenlendi.

KTSO binasında düzenlenen törene Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile oda personeli katıldı.

Ilık, bu tür organizasyonların birlik ve beraberliğin sağlanması açısından önem arz ettiğini ve bundan sonra da yapılması gerektiğini söyledi.

Kurban Bayramı'nın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunanan Ilık, "Gerek dini gerekse milli bayramlardaki heyecan, bir araya gelmemizi böylece zaman içerisinde olan sıkıntılarımızı unutmamıza çok büyük katkı sağlıyor. Bu güzel gelenek, karşılıklı saygı sevgi içerisinde bugüne kadarki bayramlarda devam etti. Umarım ki bu hep böyle de devam edecektir. Bu, odamızın tarihine yakışır bir gelenektir. Kurban Bayramı'nın bütün bu güzelliklere vesile olması dileğimle başta şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve ülkemizin güvenliği için 24 saat görev başında bulunan güvenlik güçlerimiz olmak üzere üyelerimizin ve tüm halkımızın  bayramını kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum." diye konuştu.

AA