EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 08 Ağustos 2019 Perşembe, 23:59
EK SEFER BİLETLERİ TÜKENDİ
Kurban Bayramı dolayısıyla memleketine veya tatile gitmek isteyenler şehir otogarlarının yolunu tuttu. Edirne’de bir seyahat acentesinin temsilciliğini yapan Duygu Açar, “Genel olarak biletlerin hepsi tükendi. Yurtdışına dahi şu anda bir yoğunluk var.” Dedi.

“Biletlerin hepsi tükendi”

Özellikle uzun yol biletlerinin neredeyse tamamının tükendiğini belirten Edirne seyahat acentesi yetkilisi Duygu Açar, “İstanbul’a şuan da yerimiz mevcut. Genel olarak biletlerin hepsi tükendi. Arife günü bir yoğunluk var. Bayramda sakin geçmesi planlanıyor.” Dedi.

Genelde İzmir, Antalya gibi tatil bölgelerine yoğunluk olduğunu ifade eden Açar, “Genelde Ankara ve İstanbul tarafına gidenler aile ziyaretlerine gidenler oluyor. Ek seferler şu anda mevcut değil. Yoğunluğa göre açma ihtimalimiz var. Tatil süresi kesin olarak kesinleşmediği için plan yapılamıyor. Bu yüzden ek seferler çıkarmadık. Genelde Kurban Bayramı Ramazan Bayramına göre daha az tempolu geçer. Ek seferler çıkarmaya başlayacağız. Yurtdışına şu anda bir yoğunluk var.” Açıklamalarında bulundu.

Burcu Temel