EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 18 Temmuz 2019 Perşembe, 07:08
TED KOLEJİ’NE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Geçtiğimiz günlerde inşası tamamlanıp, lansmanı yapılarak hizmete giren TED Edirne Koleji’ne ziyaretler devam ediyor. Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen ve Edirne Bölgesi Üst Klasman Hakemlerinden Özgür Yankaya TED Edirne Kolej Kampüsü’nü ziyaret edip, yetkililerden bilgi aldı.

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen ve Edirne Bölgesi UEFA Klasman Hakemlerinden Özgür YankayaTürk Eğitim Derneği’nin 39’uncu okulu olan TED Edirne Koleji’ni ziyaret etti.

Trakya Birlik heyetini Baz Eğitim Kurumları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Belgin İba, Gümüş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nesim İba, TED Koleji Kurucu Müdürü Arzu Aydın ve Koordinatör Yücel Balkanlı karşıladı.

Trakya Birlik Yönetimi ve Süper Lig Hakemlerinden Özgür Yankayaanaokulu, ilkokul ve ortaokul birimlerinden oluşan TED Koleji Kampüsü’nü gezdi.

“FIRSATLAR SUNUYOR”

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen 91 yıllık TED eğitim meşalesini Edirne’ye getiren Baz Eğitim Kurumları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Belgin İba ve Gümüş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nesim İba’yateşekkür etti.

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç, TED Edirne Koleji’nin sağladığı olanaklarla, akademik bilginin yanında öğrencilerin ilgi alanlarının ve becerilerinin gelişebileceği fırsatlar sunduğunu belirtti.

Süper Lig Hakemlerinden Özgür Yankaya ise Bölgedeki en büyük eğitim yatırımı olan TED Edirne Koleji’nin sahip olduğu spor alanları sayesinde geleceğin spor insanlarını yetiştirmede dönüm noktası olabileceğini belirtti.

Baz Eğitim Kurumları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Belgin İba da Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Trakya Birlik yönetimini ve kentin yetiştirdiği değerli bir spor insanını TED Koleji’nde ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu ifade etti.

Gümüş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nesim İba ise TED Edirne Koleji’ne olan ilgileri ve ziyaretleri nedeniyle Trakya Birlik yönetimi ile Özgür Yankaya’ya teşekkür edip okul kampüsü hakkında bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ