EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma, 22:00
5’inci şubenin açılışı yapıldı
İş yerlerine yenisini ekleyen İş İnsanı Hamit Karaca, kiraların yüksek olduğu ve ülkenin ekonomik kriz döneminde olduğu bir dönemde Edirne Saraçlar Caddesi'nde 5. mağazaları olan BEKO'yu açtı.

Edirne Saraçlar Caddesi’nde vatandaşların hizmetine giren BEKO, Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirildi.Edirne esnaflarından İş İnsanı Hamit Karaca, ekonomik krizin yaşandığı bu döneme rağmen cesaret edip kente yeni bir işletme kazandırdı.

“Her bütçeye uygun satışımız var”

İş İnsanı Hamit Karaca Edirne’deki 5’inci şubeyi açtıklarını belirterek, yeni bir marka ile açılışını gerçekleştirdikleri işletmede her bütçeye uygun ürün satışı yapacaklarını söyledi. Karaca, Edirnelilere en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yaptıklarını belirterek, vatandaşlara açılışa gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Son zamanlarda ülkede en çok konuşulanlardan biri olan ekonominin, Edirne'de de birçok yatırımcıyı tedirgin etmesine rağmen, ticarete cesaret mantığı ile hareket edenler yeni iş yerleri ile devam ediyor.

Özlem Ceylan