EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe, 18:00
Tanıtım lansmanı yapıldı
Edirne Tuzcular Otomotiv,bayiliğini yaptığı markanın yeni otomobilinin tanıtım lansmanını yaptı. Sınıfının iddialı araçlarından olan otomobilin tanıtım toplantısının ardından test sürüşü gerçekleştirildi.

Yeni Focus Tanıtıldı

Tuzcular Otomotiv Ford Focus’un tanıtım lansmanını yaptı. Edirne bayiinde gerçekleştirilen tanıtım lansmanında konuşan Satış Müdürü Emrah Sevimli, dördüncü nesil Yeni Focus’unteknik özelliklerini anlattı.

Heyecanla bekledikleri Yeni Ford Focus’u otomobil tutkunlarının karşısına çıkardıklarını ifade eden Edirne Tuzcular Ford Bayi Satış Müdürü Emrah Sevimli, “pazara ilk çıktığında segmentinde ilkleri sunan, standartları değiştiren bir model olarak büyük ses getirdi. Bu özelliğini yıllar boyunca Ford ürün gamının lokomotifi olarak sürdürdü.” Dedi.

Test Sürüşü Yapıldı

Programın sonunda ise katılımcılar yeni aracı deneme fırsatı buldu. Sınıfının iddialı araçlarından olan Ford Focus’un tanıtım toplantısına Tuzcular Genel Müdürü İsmail Hakkı Gündoğdu, Edirne Tuzcular Bayii Satış Müdür Emrah Sevimli ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Berk Söylemez