EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 26 Aralık 2017 Salı, 17:55
EDİRNE'DE SPOR GÜNDEMİ
EDİRNE SPOR GÜNDEMİNDE NE VAR?

20.02.2018 SALI      

VOLEYBOL YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU - KEŞAN SÜLEYMAN ŞAH İMAM HATİP ORTAOKULU                                                                                                                                                    2.Maç: KEŞAN ÖZEL ADEN O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O                                                                                                                                                                             3.Maç:  KEŞAN RASİM ERGENE O.O - KEŞAN BEYENDİK O.O                                                                                                                                                                              4.Maç:  KEŞAN ORHANİYE O.O - KEŞAN AHMET YENİCE O.O  

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ   

11:00

1.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU   

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O - UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL OO 

3.Maç:  UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH ATATÜRK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU  

4.Maç:  UZUNKÖPRÜ YUNUS EMRE ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ MENDERES ORTAOKULU      

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL O.O - MİMAR SİNAN O.O                                                                                                                                                                                                2.Maç: ATATÜRK O.O. - MEHMET RUŞEN ERKURT O.O                                                                                                                                                                                                        3.Maç:  GAZİOSMANPAŞA O.O. - K. A. ALPER YAZOĞLU O.O.                                                                                                                                                                                         4.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O - İSTİKLAL ORTAOKULU                                                                                                                                                               5.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - SEL. İMAM HATİP O.O.

SARAÇHANE sahası

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: İPSALA İMAM HATİP ORTAOKULU - İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O.

2.Maç: İPSALA ATATÜRK ORTAOKULU - İPSALA PAŞAKÖY ORTAOKULU

3.Maç:  İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU - İPSALA KOCAHIDIR ORTAOKULU

4.Maç:   -  5.Maç:   -            

İPSALA İLÇE STADI

SATRANÇ EDİRNE İL GENELİ FİNAL MÜSABAKALARI        

11:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

18:00 18 KASIM KURTULUŞ SPOR - KEŞAN LİSESİ

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 BAYANLAR LİGİ

20:00 DSİ SPOR - ÇERKEZKÖY SPOR  

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

21:30 DSİ SPOR (A) - EDİRNE YILDIZLARI SPOR    

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

21.02.2018 ÇARŞAMBA

VOLEYBOL YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN SÜLEYMAN ŞAH İMAM HATİP ORTAOKULU - KEŞAN ÖZEL ADEN ORTAOKULU                                                                                                                                                           2.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O                                                                                                                                                                              3.Maç:  KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN RASİM ERGENE O.O                                                                                                                                                                              4.Maç:  KEŞAN ATATÜRK O.O - KEŞAN ORHANİYE O.O 

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU 

2.Maç: SÜLOĞLU CUMHURİYET O.O - GAZİOSMANPAŞA O.O. 

3.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU - ŞEHİT ÜST. TEĞM. EFKAN YILDIRIM ORTAOKULU  

4.Maç:  ÖZEL BEYKENT ORTAOKULU - ÖZEL SAFİR ORTAOKULU       

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: İPSALA ATATÜRK ORTAOKULU - İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. 

2.Maç: İPSALA İMAM HATİP O.O - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU 

3.Maç:  İPSALA PAŞAKÖY O.O - İPSALA KOCAHIDIR ORTAOKULU    

İPSALA İLÇE STADI

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ       

11:00  

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU                                                                                                                                                  

2.Maç: UZUNKÖPRÜ MENDERES O.O - UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ     

11:00  

1.Maç: SELİMİYE İMAM HATİP O.O. - TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE ORTAOKULU                                  2.Maç: KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O - CUMHURİYET O.O                                                                     

3.Maç:  ATATÜRK O.O. - MEHMET RUŞEN ERKURT O.O 

4.Maç:  K. AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - İSTİKLAL ORTAOKULU 

5.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - FATİH SUL. MEHMET O.O

SARAÇHANE FUTBOL SAHALARI

SATRANÇ EDİRNE İL GENELİ FİNAL MÜSABAKALARI

11:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK UZUNKÖPRÜ

11:00  

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ATATÜRK O.O - HAVSA ATATÜRK O.O                                                                                                                                                                             2.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK O.O - ÖZEL SAFİR O.O    

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

13:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O - UZUNKÖPRÜ KAVACIK O.O       

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

1. AMATÖR KÜME

15:00 YENİ KARPUZLU SPOR - KÜÇÜKPAZAR SPOR        

İPSALA STADI

SÜPER AMATÖR

15:00 YENİİMARET SPOR - 18 KASIM KURTULUŞ SPOR  

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

20:00                         

1.Maç: EDİRNE SPOR - EDİRNE YILDIZLARI SPOR                                                                                       2.Maç: DSİ SPOR (B) - DSİ SPOR (A)     

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

22.02.2018 PERŞEMBE     

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK KEŞAN

10:00  

1.Maç: KEŞAN MECİDİYE O.O - KEŞAN ATATÜRK O.O                                                                                                                                                                              2.Maç: KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O     

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KARAPINAR ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ŞEHSUVARBEY ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH ATATÜRK ORTAOKULU 

3.Maç:  UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU  

4.Maç:  UZUNKÖPRÜ İKİNCİ MURAT O.O - MERİÇ SUBAŞI O.O

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

TAEKWONDO ÜMİTLER (BAY-BAYAN) İL ŞEÇMELERİ

10:00 ALİÇO GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ TAEKWONDO SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - MEHMET RUŞEN ERKURT ORTA OKULU                                                                                                                                                                   2.Maç: HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL O.O - ATATÜRK O.O.

3.Maç:  TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE O.O - İSTİKLAL O.O 

4.Maç:  GAZİOSMANPAŞA O.O. - KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O

SARAÇHANE SAHASI

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: İPSALA KOCAHIDIR O.O - İPSALA İMAM HATİP O.O                                                                                2.Maç: İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU 

İPSALA İLÇE SPOR SALONU

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

18:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

19:00                          

1.Maç: EDİRNE YILDIZLARI SPOR - DSİ SPOR (B) 

2.Maç: EDİRNE SPOR - DSİ SPOR (A)    ,EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

19:00 KEŞAN LİSESİ - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ     

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 BAYANLAR LİGİ

20:00 DSİ SPOR - ÇORLU BELEDİYE   

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

23.02.2018 CUMA   

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. - GAZİOSMANPAŞA O.O. 

2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - SÜLOĞLU CUMHURİYET ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU - SÜLOĞLU CUMHURİYET ORTAOKULU 

4.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - ÖZEL SAFİR O.O      

İLHAMİ ERTEM SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: MİMAR SİNAN ORTAOKULU - ATATÜRK O.O.                                                                                                                                                                             2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL ORTAOKULU                                                                                                                                                        4.Maç:  TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE ORTAOKULU - GAZİOSMANPAŞA O.O.

SARAÇHANE SAHASI

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: İPSALA PAŞAKÖY O.O - İPSALA İMAM HATİP O.O                                                                                                                                                                             2.Maç: İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  İPSALA ATATÜRK O.O - İPSALA KOCAHIDIR O.O          

İPSALA İLÇE STADI

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK KEŞAN

11:00              

1.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O  

2.Maç: KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN ATATÜRK O.O      

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK UZUNKÖPRÜ

11:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU                                                                                                                                                               2.Maç: UZUNKÖPRÜ ŞEHSUVARBEY ORTAOKULU - HAVSA ATATÜRK ORTAOKULU    

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

12:30              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU        

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

18:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

24.02.2018 CUMARTESİ  

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ JUDO MARMARA GRUP MÜSABAKALARI

09:00 MİMAR SİNAN SPOR SALONU

İL TEST YÜZME YARIŞLARI  

09:30             

1.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS 

2.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS    

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

10:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

Amatör Futbol U-13 LİGİ

14:00 DSİ SPOR - GENÇ ASLANLAR    

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

14:00 KÖPRÜCESPOR - EDİRNE BİRLİKSPOR          

TÜFAD 50. YIL 

14:00 UZUNKÖPRÜ SPOR - FATİH SPOR        

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

14:00 YILDIRIM G.B. - YENİİMARET SPOR   

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

Amatör Futbol U-19 LİGİ

14:00 KARAAĞAÇ ARDA SPOR - SARAÇHANE SPOR       

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

15:00 KEŞAN LİSESİ - UZUNKÖPRÜ SPOR    

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ   

16:00 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - HAVSA BLD GENÇLİK SP.

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ

16:30 1923 KEŞAN GENÇLİK SPOR - KEŞAN YILDIZI SPOR KULÜBÜ  

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

25.02.2018 PAZAR 

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ JUDO MARMARA GRUP MÜSABAKALARI

09:00 MİMAR SİNAN SPOR SALONU

İL TEST YÜZME YARIŞLARI

09:30                          

1.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS 

2.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS     

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ

12:00 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - DSİ SPOR

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

16:00  UZUNKÖPRÜ SPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜUZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

1. AMATÖR KÜME

13:00 KARAAĞAÇ ARDA SPOR - KİRİŞHANE SPOR          

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00  KÜÇÜKPAZAR SPOR - TAYAKADINSPOR    

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

13:30 KAZANOVA SPOR - LALAPAŞASPOR 

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

14:00 SUBAŞISPOR - KIRCASALİH SPOR      

SUBAŞI STADI

14:00 YENİ KARPUZLU SPOR - YENİ MAHALLE SPOR     

YENİ KARPUZLU FUTBOL SAHASI

15:30 DSİ SPOR - KEŞAN İDMAN YURDU     

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

SÜPER AMATÖR 

14:00 ANAFARTALAR - YILDIRIM G.B.         

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

14:00 HAVSA BİRLİK SPOR - OSMANLISPOR          

HAVSA İLÇE STADI

14:00 YENİİMARET SPOR - SARAÇHANE SPOR      

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

15:30 TUNCASPOR - İPSALA SPOR      

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15:45 KARLIOVA SPOR - KEŞAN 1959

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

BAL LİGİ

14:00 UZUNKÖPRÜ SPOR - ALTINOVA BELEDİYESPOR  

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI