Edirne Haber Gazetesi
Haber giriş tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma, 07:00
İstikbal Edirne’de
Mobilya sektörünün öncülerinden olan İstikbal, 647. mağazasını Edirne'de açtı. İlktan Ailesi tarafından açılan mağazanın açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve çok sayıda davetli katıldı.

İstikbal Mobilyanın 647. mağazası Edirne’de açıldı. Düzenlenen açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, İstikbal Marka Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı ve çok sayıda davetli katıldı.

İstikbal mağazasının Edirne’de İlktan Ailesi tarafından açılmasının çok önemli olduğunu belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, açılışta yaptığı konuşmada; “Türk Milletinin bildiği, tanıdığı ve güvendiği bir marka. Ancak Edirne açısından önemi şu; Edirne’de aşağı yukarı bütün Edirnelilerin tanıdığı ve esnaflığına güvendiği İsmet İlktan ve ailesinin elinde İstikbal mağazasının açılması çok önemli. Çünkü Edirne’de İlktan’lardan alışveriş yapmamış kimse yoktur. Paranız var mı yok mu bakılmaz. İstediğinizi alırsınız, paranız olunca da gider ödemenizi yaparsınız. Bu bağlamda İsmet İlktan bizim için güvenli alışverişin adresidir. Ben yeni girecekleri bu sektörde de başarılı olacaklarından eminin. İnşallah yeni yerler açarak daha çok istihdam sağlarlar. İstikbal ailesine de Edirne’ye verdikleri önem için teşekkür ediyoruz” dedi.

Türkiye’deki 647. satış noktalarını Edirne’de açtıklarını belirten Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık ise, yaptığı konuşmada; “Türkiye’deki 647. satış noktamızı Edirne’de açıyoruz. İstikbal Edirne’de bilinen bir marka. Değerli İlktan ailesi tarafından farklı bir lokasyonda yeni bir yüzle yeni bir heyecanla gerçekten çok ciddi emek harcanarak ortaya koyulmuş, alışverişi keyfe dönüştürecek bir ortamıyla değerli Edirne halkımızın hizmetine sunuluyor. Gerçekten çok nezih ve çok şık bir mağaza hizmete açılıyor. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İsmet İlktan ve ailesi gerçekten çok büyük emek harcadılar. Bu nezih mağazayı hizmete açtıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından açılış duası yapılarak kurdele kesimi gerçekleşti. Daha sonra protokol ve davetliler mağazayı gezerek ürünleri incelediler.

Özlem Ceylan