Edirne Haber Gazetesi
Haber giriş tarihi: 12 Mayıs 2017 Cuma, 11:13
EDİRNE GÜNDEMİNDE NELER VAR?
Edirne Gündeminde hafta sonu

12.05.2015 CUMA

15.00  U14 Türkiye Şampiyonası Grup Birinciliği maçı

16.00  Karaağaç Kışlasında TSK Tanıtımı

17.30  Bando ve Ciğer Festival Korteji Belediye önünde toplanma ve etkinliklerin başlaması

 

13.05.2017 CUMARTESİ  

13.00  Mimar Sinan Kapalı Spor salonunda T.Ü Sosyal Bilimler Meslek Yüksek okulu Mezuniyet Töreni

14.00  BEKO Edirne Bayiinde Anneler günü kutlaması ve yılın annesine ödül töreni

14.00  ETSO Konferans Salonunda Gazeteci-Yazar Ertuğrul Akbay konferans verecek

16.30  Belediye Nikah salonunda son nikah Başkan Gürkan tarafından kıyılacak.

18.00  Ciğer Festivali Korteji Zübeyde Hanım parkında toplanarak, Mega Parka yürüyecek

20.30  Saraçlar Caddesi ve Suni Gölet Parkında Bando gösterileri

 

SPOR GÜNDEMİ

U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI GRUP 1. LİĞİ MAÇI

15:00 SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

AMATÖR FUTBOL U-12 LİGİ

17:00 KARAAĞAÇ ARDA SPOR - EDİRNE BİRLİKSPOR   

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

17:30 YILDIRIM G.B. - OSMANLISPOR           

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

18:15 GENÇ ASLANLAR - YENİİMARET SPOR         

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

19:00 ŞÜKRÜPAŞA SPOR - KÖPRÜCESPOR   

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

19:30 DSİ SPOR – ENDERSPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

BASKETBOL U-12 ERKEKLER LİGİ SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

19:30 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - DSİ SPOR

İLHAMİ ERTEM SPOR SALONU

 

14.05.2017 PAZAR

11.00 Edirne Kadın Dayanışması tarafından Anneler günü dolayısı ile Atatürk Anıtına çelenk konulması ve Zübeyde Hanı Büstünde etkinlik

14.00  Belediye Kültür Merkezi ve Yeni Nikah salonu açılışı

16.00  Saraçlar Caddesinde  Edirne Kadın Dayanışması tarafından hediye dağıtımı

17.00  Ciğerci Esnafının Atatürk Anıtında toplanması ve çelenk töreni. Saraçlar Caddesinde Ciğer dağıtımı ve Acı Biber yeme yarışması

 

SPOR GÜNDEMİ  

7. MİMAR SİNANA SAYGI BİSİKLET TURU

06:00 SELİMİYE CAMİ ÖNÜ

19 MAYIS FUTBOL TURNUVASI        

11:00 SARAÇHANE

U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI   FİNAL MÜSABAKASI

12:00 SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

2. AMATÖR KÜME

14:00   AŞÇIOĞLUSPOR - İBRİKTEPE SPOR   

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

14:00 SARAY SPOR - LALAPAŞASPOR           

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

BASKETBOL U-14 KIZLAR LİGİ        

18:00  

1.Maç: GENÇLİK SPOR - FATİH SULTAN MEHMET O.O (B)                                                                           

 2.Maç: FATİH SULTAN MEHMET O.O(A) - DSİ SPOR          

MİMAR SİNAN SPOR SALONU