Edirne Haber Gazetesi
Haber giriş tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma, 07:00
Gerçek Yaşam Merkezi
Ünisite sağladığı  sosyal olanaklar ile gerçek yaşam merkezi oldu. Genel Müdür Can Aksay, “Burada kalanlar misafir değil, ev sahibidir ve biz onlara rahat bir yaşam sunmak için tam imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.

Edirne basını ile bir araya gelen ve tesisi tanıtan Ünisite Genel Müdürü Can Aksay, 326 odalı Ünisite’nin 25 odasının butik otel olarak hizmet verdiğini söyledi. Sadece öğrencilere hizmet etmediklerini, gecelik konaklamalar ile otel olarak da hizmet verdiklerini belirten Ünisite Apart Otelin Genel Müdürü Can Aksay, “Ünisite Apart Otelimiz 17’bin metrekare 326 odadan oluşan bir tesistir. Bu 326 odadan 25 odası butik otel olarak hizmet vermektedir. Geriye kalan odalarımız da uzun vadeli yıllık konaklama şeklinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Tesisimiz 2012 yılından beri faaliyettedir. Bünyesi içerisinde çamaşırhanesi, fitness salonu, 3 restoranı, marketi ve diğer sosyal alanlarıyla beraber kurulmuş ve dışarıya da hizmet veren bir apart otel olarak çalışmaktadır. İnsanlarımızda Ünisite Yaşam Merkezimizin sadece öğrencilere özel olduğu algısı var. Fakat biz sadece öğrencilere değil, hafta sonu açık büfelerimiz restoranlarımız ile Edirne’ye hizmet vermekle beraber gecelik konaklamada da aslında bütün Trakya ve Türkiye’ye hatta Yurtdışına da hizmet vermekteyiz.” dedi. 

  

Bir çok kişinin öğrenci oteli olarak bildiği Ünisite’nin aslında bir yaşam merkezi olduğunu ve farklı bir konsepte sahip olduğunu belirten Genel Müdür Aksay, “Bu tür tesislerin daha da artması ve Edirne turizmine katkı sağlaması gerekiyor. Biz ekip olarak bunun içn çalışıyoruz. Öğrencilere verdiğimiz hizmet yanında, Edirne turizmine nasıl katkı sağlarız bunun planlarını yapıyoruz” dedi.

Özlem Ceylan