Edirne Haber Gazetesi
Haber giriş tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi, 15:57
  MİNİK ŞIKLIK ŞORTLAR

Havaların artık yavaş yavaş ısınmaya başladığı şu dönemde kışlıkları kaldırıp yerine yazlılıkları alma vakti geldi de geçiyor. Bu yaz elbiseler, etekler, kotlar, straplezler ve önemlisi bayan şort yazlık kıyafetlerin olmazsa olmazı. Şortlar da çeşitli özelliklere göre sıralandırılır. Kot şort, mini şort, zımbalı şort, kumaş şort, çizgili şort, renkli şort ve bazı bayan şort çeşitleridir.

Peki, sizin halen gardırobunuzda bayan şort yer almıyor mu? Deniz butik sayesinde sizde kaliteli ve istediğiniz tarzda şort sahibi olabilirsiniz. Şort seçerken evde mi okul da mı yoksa plaj da mı giyeceğinize karar vermeniz gerekir. Yada gece gezmesi, iş yerin de mi tercih edeceksiniz. Örneğin gece gezmesi için zımbalı siyah süper mini şort tercih edebilir ve bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Başka bir örnek verecek olursak iş yerinde kumaş yüksel bel ve normal kısalıkta bayan şort seçip rahat şekilde çalışabilirsiniz.

Deniz butik size çeşit çeşit seçenekler sunarak gönlünüzü fethediyor. İncelemek güvenli alışveriş yapmak için https://www.denizbutik.com/sort-modelleri linkine bir tık ile ulaşabilir dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.