EDİRNE HABER GAZETESİ
Haber giriş tarihi: 26 Aralık 2016 Pazartesi, 11:30
Jandarmayı ziyaret ettiler
Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var, İlçe Jandarma Komutanı Nedim Dalgıç’a taziye ziyaretinde bulundu.

Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Var, yönetim kurulu üyeleriyle İlçe Jandarma Komutanı Dalgıç'ı makamında ziyaret ederek, terör saldırılarında şehit olan güvenlik güçleri için taziyelerini sundu.

Var, ziyarette yaptığı konuşmada, Kayseri’deki terör saldırısında şehit olan askerlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

Terör saldırılarını lanetlediklerini ve güvenlik güçlerinin her zaman yanında olduklarını belirten Var, şunları kaydetti: "Terör örgütleri kalleşçe tuzaklar kurarak masum insanların, askerimizin, polisimizin vatandaşımızın canına kıyıyorlar. Ülkemizin üzerine oynanan oyunları ve düzenimizi bozmak isteyenleri engelleyen, onlara fırsat vermeyen askerimiz, polisimizin her zaman yanındayız. Onların ayağına taş batsa bizlerin canı acıyor. Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın. En başta şehit ailelerimize ve ülkemizin tüm askeri personeline baş sağlığı diliyor acılarını yürekten paylaşıyorum. Allah şehit ailelerimize sabırlar versin yaralılarımıza acil şifalar versin. Tüm ülkemizin başı sağolsun."

AA