EDİRNE 0°C   TEKİRDAĞ 0°C   KIRKLARELİ 0°C   ÇANAKKALE 0°C 
Haber giriş tarihi: 01 Ağustos 2021 Pazar, 15:07
"Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır!"
AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanını karalamaya yönelik yaptığı paylaşımla ilgili açıklamada bulundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı'nı kınadığını söyleyen AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP'nin yine şaşırtmadığını vurguladı. 
CHP yine şaşırtmadı!
CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun, sosyal medya hesabında yaptığı dezenformasyona yönelik kurgusuyla, partisine yakışanı yaptığını ifade eden Cambaz; "Yurdumuzun bir çok merkezinde çıkan/çıkartılan yangınlar sürerken, devletimiz tüm imkanları tüm azaları ile seferber olmuş şekilde bu yangınları söndürmeye ve yangınların vatandaşımızda açtığı yaraları sarmaya çalışırken, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru, sosyal medya hesabında yaptığı dezenformasyona yönelik kurgusuyla, partisine yakışanı yaptı! Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yangınların ilk anından itibaren gerekli tüm tedbirlerin alınması yönünde talimatlar vermişken, bugün de yangınları vuku yerlerinde gözlemlemeye ve acılı vatandaşlarımızla buluşmaya gitmişken, Sayın Cumhurbaşkanımızın alana inmek için kullandığı uçaktan karelerini kesip, alıp; sürecin önünü ardını anlatmadan sadece tek kare bir fotoğrafla Cumhurbaşkanımızı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı'nı kınıyorum" şeklinde açıklamada bulundu. 
"CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor!"
CHP'nin Cumhurbaşkanını karalamaya yönelik tek bir kare fotoğrafla algı operasyonu yaratmaya çalıştığına dikkat çeken Cambaz; "Sizin, algı operasyonuyla, tek kare bir fotoğrafla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, ilgili bölgelerdeki vatandaşımızın zararını azaltmak adına ilgili bölgeleri AFET BÖLGESİ ilan etti! Sizin, algı operasyonuyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, bugün Manavgat'ta vatandaşlarının arasındaydı, onlarla omuz omuzaydı! Sizin algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, bölgenin acil ihtiyaçlarını karşılamak için bugün 50 milyon TL'lik bir ödeneğe imza attı. Sizin, algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, düzenlediği toplantıda yangında yanan arazilerdeki ağaçların ve hatta çok daha fazlasının tekrar dikileceğinin açıklamasını yaptı. Sizin algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, dün olduğu gibi bugün de halkıyla yan yana, omuz omuzaydı... Vatandaşın yaralarını, acılarını dinledi, "devlet millet el ele" dedi ve tüm milletimizin bağrında açılmış yaraları sarmak için milletine ilk desteği o verdi. Acı olan şu ki; böylesi elim bir hadisenin ardından, tüm millet yek vücut ve birlik içinde olmamız gerekirken; CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor" ifadelerine yer verdi.
"Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır!"
CHP teşkilatını içinde bulunulan bu zorlu günlerde milletin ve devletin yanında olmaya davet eden AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz; "Bari bugün bunu yapmayın! Milletçe içinden geçtiğimiz şu imtihanda milletinizin ve devletinizin yanında olun! Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır! Bu yaralar ancak öyle sarılır! Sizleri de ekran arkasından kurgu yapmayı bırakıp, sahalarda vatandaşın yanında olmaya davet ediyoruz" dedi.

 

Bu haber (323) defa okundu.

GÜL, EDİRNE'DE HÜKÜMLÜLERİN RESTORE ETTİĞİ KULE KAPILARI İNCELEDİ

Edirne'de "mavi dil" hastalığı görülen 8 köyde karantina başlatıldı

‘Mağdur ve İnsan Odaklı Adalet Anlayışı Seferberliği’ Edirne’den başladı

Türk ve Bulgar tenisçiler sınır kapısında gösteri maçı yaptı

‘Mavi Vatan’ diyoruz ve sorunlar çözülmeden önleyici politikalar izliyoruz”
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
DOÇ. DR. YELİZ YEŞİL
Çocuk Dostu Şehirler Projesi
İPEK ESMA ÇEŞME
DEFTERİMDEN NOTLAR
Ebru GÜVEN MUTLU
ZAM BİR ZORUNLULUK DEĞİL SÖMÜRGEDİR!
Halis Gürselam
İĞRENİYORUZ...
Cuma Sohbetleri
Kitaplara İman ve Kur’an-ı Kerim
Enver Şengül
BEŞİR ÇELEBİ VE ABI HAYAT KUYUSU
ÇOK OKUNANLAR

ASIRLIK OKUL TADİLAT BEKLİYOR!

Halkalı-Kapıkule Demir Yolu Projesi'nin Edirne'deki viyadük çalışmaları sürüyor

Poşet açarak işe başlayan ‘Kasap Kız’ kendi işini kurdu

KAZA YAPAN MİDİBÜS SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ

“Bu ayıp Edirne’ye ve Edirnelilere yakışmıyor”

İş İnsanı Mercan, gözyaşlarıyla toprağa verildi

TEMAD ÜYELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Asırlık konak sanat merkezine dönüştürüldü

Selimiye Meydan Projesi için hazırlıklar başladı

Milli Eğitim, okullarda alınan salgın tedbirlerini açıkladı

Çapraz Trakya Bağlantısı Projesi Edirne'de tanıtıldı

BAĞIMLI OLMA, ÖZGÜR OL! PROJESİNE DESTEK

Yasak günde avlanan 4 kişiye para cezası kesildi

Meteoroloji'nin uyarısından habersiz olanlar hazırlıksız yakalandı

KOKU AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİNE UYGULAMALI DERS VERİLDİ

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir