EDİRNE 0°C   TEKİRDAĞ 0°C   KIRKLARELİ 0°C   ÇANAKKALE 0°C 
Haber giriş tarihi: 14 Kasım 2019 Perşembe, 07:28
MHP TEŞKİLATINDA DEĞİŞİME GİDİLDİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zakir Tercan, il binasında basın açıklaması düzenledi. Tercan, MHP Edirne İl Teşkilatının teklifi ve MHP Genel Merkezi’nin onayıyla bazı ilçe teşkilatlarında değişime gidildiğini de belirterek, Enez İlçe Başkanlığına Sedat Akgül, İpsala İlçe Başkanlığına Mehmet Özçiftçi, Keşan İlçe Başkanlığına Ümmet Yavaş, Meriç İlçe Başkanlığına Tacettin Özsoy ve Uzunköprü İlçe Başkanlığına Bircan Tunalı’nın getirildiğini söyledi.

MHP Teşkilatında değişiklik

Edirne Merkez’de MHP’ye ivme kazandırmak için yönetim kurulunda bulunan kişilerle birlikte çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zakir Tercan, “Genel başkanımızın güvenini genel merkezimizin güvenini boşa çıkarmayarak arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz. Hem de arkamıza bakmadan devam ediyoruz. MHP İlçe teşkilatlarımızda ciddi manada bir sıkıntı vardı. Bu sıkıntıları başkan yardımcılarım bizzat yerinde görerek oralarda yapılandırmalar yaptık. Bu yapılandırma neticesinde Meriç ilçemiz, Enez ilçemiz, İpsala ilçemiz, Keşan ilçemiz ve Uzunköprü ilçe teşkilatlarımızda yapılandırma yaptık. Yeni görevlendirmeler yapıldı. Ve genel merkezimize göndererek oradaki arkadaşlarımızı genel başkanımızın olurlarıyla görevlendirmiş bulunmaktayız.” İfadelerini kullandı.

 “Gerçekleri ortaya koyan tek parti yine MHP'dir”

Alternatif olan, çözüm üreten, yeni ce gerçekçi projeler ortaya koyan tep partinin MHP olduğunu belirten Tercan, “MHP'nin mecliste olması temel konularda çözüm üretmesi, ihanete, talana, yalana kararlılıkla ve büyük bir dirençle karşı durması tüm siyasi partilerin kimyasını bozmuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkarmıştır. Türkiye'de vatandaşların birinci gündemini oluşturan işsizlik, yoksulluk ve açlık meselelerinde doğru ve kalıcı projeler üreten, ümit veren ve gerçekleri ortaya koyan tek parti yine MHP'dir.” Şeklinde konuştu.

Türkiye'nin önünü Milliyetçi Hareket açacaktır”

 MHP’nin Türk Milletinin ümidini boşa çıkarmayacağını söyleyen Başkan Tercan, “Bugün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yükselen değer Milliyetçiliktir. Siyaset ilminin doğruları ve erdemleri, Milliyetçi Hareket partisini cazibe merkezi haline getirmiştir. Milliyetçilik dalgası ve halkası genişleyerek büyümektedir.  Milliyetçi Hareket, milletimize siyasi partilerin oluşturduğu sanal gündemlerden ve hayali hedeflerden kurtarmak ve lider Türkiye ülküsüne uygun politikalar üretmek için yeni bir seferberlik anlayışıyla yoğun bir çalışma başlatmıştır.  Bugün, iktidarın tek alternatifi ve Türk Milletinin geleceğinin teminatı, Milliyetçi Hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir.” Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinin sadece bir parti değil, bir dava olduğunu ifade eden Tercan, “MHP'de particilik Türk milliyetçiliği fikrinin idealizmidir. Türkiye'yi bu ateş çemberinden ancak Türk Milliyetçileri, Türk vatanseverleri ve Milliyetçi Hareket çıkarabilecektir. Türkiye'nin önünü Milliyetçi Hareket açacaktır. Milliyetçi Hareketin inançlı kadroları bu tahribat döneminden sonra Türkiye'yi yeniden inşaa etmeye yeni bir şevk ve heyecan ile hazırdır. Zira Türkiye'mizin, Türk dünyası ve İslam aleminin şu zor ve meşakkatli döneminde ayakta kalan tek ruh Milliyetçi-Ülkücü ruhudur.” Açıklamalarında bulundu.

Burcu Temel

Bu haber (586) defa okundu.

Zincir marketlere yeni düzenleme

Aile boyu organizatörlük

“Müdafaa-İ Vatan Cemiyetinin Varisleriyiz”

Esnaflar zamların gözden geçirilmesini istiyor

EDİRNE’NİN KANAYAN YARASINA MERHEM OLACAK
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Ebru GÜVEN MUTLU
ZAM BİR ZORUNLULUK DEĞİL SÖMÜRGEDİR!
Cuma Sohbetleri
Kitaplara İman ve Kur’an-ı Kerim
Enver Şengül
SEYİR KÖŞKÜ TAMAM DA YA KÜTÜKLER?
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
Dilara Pınar ARIÇ
KARLI SENFONİ
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
ÇOK OKUNANLAR

“EDİRNE’YE YAKIŞMAYAN BİR GÖRÜNTÜ”

Genç yaşta hastalığına yenik düştü

Edirne'de kendisinden haber alınamayan avukatın aracı kanalda bulundu

KARTON KUTUDA 14 CAN

Edirneli ciğercilerin tercihi "Batırılan uçak" oldu

Cinsel istismar davasında anne baygınlık geçirdi

Edirne’de korkutan depo yangını

Sanayi sitesinde yangın

38 KÖYDE TOPLULAŞTIRMA SONUÇLANDI

Mevsimin ilk karı yağdı

Avukat Taşdelen'in cansız bedenine ulaşıldı

ÇÖP KUTUSUNDA 100 YILLIK ESER BULDU

Avukat Taşdelen, son yolculuğuna uğurlandı

Edirne'de aracı kanalda bulunan avukatı arama çalışmalarına ara verildi

Göçmen Kaçakcılarına Ağır Darbe

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir