EDİRNE 0°C   TEKİRDAĞ 0°C   KIRKLARELİ 0°C   ÇANAKKALE 0°C 
Haber giriş tarihi: 21 Mart 2019 Perşembe, 19:00
“Kirli oyunları bozmak için adayım”
Büyük Birlik Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Arif Köroğlu Belediye Meclis Üyesi adayları Yusuf Çelik ve Mustafa Ulusoy ile beraber basın toplantısı düzenledi. Köroğlu,Büyük Birlik Partisi’nden Belediye Başkan adaylığını açıkladığı toplantıda, ‘Özümüz Millet Sözümüz Hizmet’ dedi.Partiler arasında dönen kirli oyunlar olduğunu iddia eden Köroğlu, bu oyunları bozmak için aday olduğunu belirtti.

“Size layık olanı seçmelisiniz”

BüyükBirlik Partisi olarak(BBP)Türkiye’de 26 yıldan beri kimseden bir ödenek almadan her seçimde Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurduğupartiyi seçimlere hazırladıklarını belirten Köroğlu, bugüne kadar olduğu gibi seçimlerden sonra da halkın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.Edirnelilere seslenen Köroğlu, ‘hak eden kimse, hangi partinin adayı size layıksa, kim vicdanın hesabını yapıyorsa ona oy verin’ diyerek, Edirne’deki adayların afiş yarışına girdiğini vurguladı.

Önce millet sonra biz anlayışı ile yola çıkan Köroğlu, ‘özümüz millet sözümüz hizmet’ ifadelerine yer verdi.22 yıldır Büyük Birlik Partisi Edirne İl Başkanlığı görevini yürüten Köroğlu, partiler arasında gizli bir siyasi rantın olduğunu iddia ederek bunun için belediye başkanı adayı olduğunu açıkladı.

“Kirli oyunları bozacağız

Edirne’de CHP belediye başkanının hataları olduğu kadar iktidar partisi il başkanının da hatasının olduğunu iddia eden Köroğlu, ittifakların sadece gündemde olduğunu söyledi.  Hiçbir adayda Edirne sevdası olmadığını ve sadece kendi çıkarlarını düşündükleri için aday olduklarını söyleyen Köroğlu, bu kirli oyunları bozmak için aday olduğunu vurguladı.

“Millet yoksa devlet nasıl olacak?”

Köroğlu, amacının sadece belediye başkanı olmak değil, mağdur olan insanlara yardım eli uzatmak olduğunu söyledi.Mağdur, işsiz ve çaresiz bekleyiş içerisinde olan bir sürü insanın olduğunu söyleyen Köroğlu, İŞKUR’a gittiklerinde aldıkları cevabın‘siyasi partiye gidin’olduğunu iddia etti.

Ortak ve insanların yararına bir ittifak olsaydı belediye başkanı adaylığı düşünmezdim diyen Köroğlu, Büyük Birlik Partisi’nin diğer partileri hiçbir zaman kendine rakip görmediğini söyledi.Siyasi kimliğin ikinci planda olduğunu vurgulayan Köroğlu, asıl amaçlarının milletin hizmet alması olduğunu belirtti.

Mevlit okutulacak

Belediye Meclis Üyesi adayı Yusuf Çelik ve Mustafa Ulusoy da kendilerini tanıtarak projelerini anlattı. Bugün öğlen namazına müteakip Eski Cami’de Büyük Birlik Partisi’nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve tüm şehitler için mevlit okutulacak.

Özlem Ceylan

 

Bu haber (478) defa okundu.

"Kolon kanserinde güncel yaklaşımlar" konferansı

Kapıkule'de turist yoğunluğu

Demirhanlı'da yağmur duası

Denetimler arttırıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği’nden üç önemli anma
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Ebru GÜVEN MUTLU
EN GÜZEL MEVSİM
Cuma Sohbetleri
BERAT KANDİLİ
Enver Şengül
SEYİR KÖŞKÜ TAMAM DA YA KÜTÜKLER?
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
Dilara Pınar ARIÇ
KARLI SENFONİ
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
ÇOK OKUNANLAR

Kazanan Edirne oldu

Cami çıkışı lokma dağıttılar

Vali Canalp’ten kadınlara müjdeli haber

Tanıtım lansmanı yapıldı

Müzik Şöleni Yaşattılar

Encümen üyeleri seçildi

“Başarı Benim Değil; Cumhur İttifakı’nındır.”

Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltı

1 Ölü 1 yaralı

Tarihi Rüstempaşa Kervansarayı'nda yangın

Traktörün altında kaldı

1 kişi yaralandı

15 Mayıs'ta kapılarını açacak

‘Doğal yaşam’ alanını tanıttı

Köyden kente göç önlenebilir

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir