EDİRNE Çok Bulutlu 5°C   TEKİRDAĞ Çok Bulutlu 6°C   KIRKLARELİ Parçalı Bulutlu 1°C   ÇANAKKALE Yağmur 4°C 
Haber giriş tarihi: 05 Ekim 2018 Cuma, 07:00
“Öğrencilikten patronluğa”
Edirne’de üniversite öğrenimlerini bitirdikten sonra girişimci olup kente restoran açan Mert Demir ve Cemil Kaymaz açılışa özel ücretsiz ikramlarda bulununca işletmelerinin önünde uzun kuyruklar oluştu.

Edirne’de 1.Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi yolu üzerinde yeni hizmete giren tavuk döner salonu, açılışa özel ücretsiz kampanya yapınca ile işletme önünde gün boyu uzun kuyruklar oluştu. İşletme Sahibi Mert Demir, “Edirnelileri herhangi bir yağ katkısı, margarin vs eklenmeyen lezzetli damak tadına hitap eden döner ile tanıştırmaya geldik” dedi.

Edirne’de ilk şubesinin açılışını yapan Paşa Döner Salonu İşletmecisi Mert Demir, tüm Edirnelilere açılışa özel tavuk döner dürüm ayran ikramlı açılış yaptı.

TOBB tarafından düzenlenen satış geliri artış hızına göre en hızlı büyüyen 100 şirket sıralamasında sektöründe Türkiye 1. si olan Paşa Döner Edirnelilerin hizmetine açıldı. Türkiye’de kendini kanıtlamış bir döner markası olan Paşa Döner Edirne şubesi, genç girişimci 26 yaşındaki Mert Demir ve ortağı Cemil Kaymaz tarafından açıldı.

Okuduğu şehirde patron oldu

İşletme sahibi genç girişimci Mert Demir, üniversiteyi Edirne’de okuduğunu ve çok sevdiğini öğrenci olduğu şehre işletmeci olarak dönmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirerek; “4 yıl Edirne’de kaldım. Öğrencilik dönemimizde de döner yemeği çok severdik. Yakın arkadaşlarımdan olan Cemil Kaymaz ile birlikte ortak karara varıp bir döner dükkânı açmaya karar verdik. Edirne’ye gelip plan proje ve araştırmalarımız yaptık ve şimdi de dükkânımızı açmamızın ve kendi işimizi kurmanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Kendimizde öğrencilikten bu noktaya geldiğimiz için mekân olarak öğrencilerin yoğun olduğu bölgeyi seçtik. Hem lezzetli hem uygun fiyatlı olarak satış yapıyoruz. Edirne insanı döner seviyor. Özellikle öğrenciler döneri tercih ediyor. Biz öğrenciyken lezzetli döner yiyebileceğiz bir yer bulamıyorduk” dedi.

Edirne’deki ilk şubesi açıldı

Paşa Döner İşletme Müdürü Şenol Ayrıkısa Edirne’de bayilik verdikleri genç girişimcilere birkaç hafta yardımcı olacaklarını belirterek; “ Sadece Edirne’de değil, açtığımız tüm iş yerlerimizde açılışa özel tanıtım amaçlı vatandaşlara ücretsiz olarak ikramda bulunuyoruz. Bu bölge öğrenci bölgesi olduğu için okuldan çıkan öğrenciler direk buraya geldi. Yoldan geçenler ve ya birilerinden duyup gelenler oldu. İlk gün vatandaşların ilgisi güzel. Kaliteli ve lezzetli olduğu için yiyen tekrar gelir düşüncesindeyiz. Zaten marka olarak bilinen bir işletmeyiz. Edirne güzel bir şehir. Burada ilk şubemizi açtık. İşlerimizin güzel gitmesini umuyoruz. Tüm Edirnelileri dönerimizin tadına bakmaya davet ediyoruz. Güler yüzlü personelimizle ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Paket servislerimiz de olacak. Dükkânımız, gece geç saatlere kadar açık kalacak” şeklinde konuştu.

Paşa Döner İşletme Müdürü Şenol Ayrıkısa, ikinci şubenizi mi açtınız diye soranlar olduğunu söyleyerek; “Vatandaşlara daha önceden açılmış başka şubelerinin olmadığını ve Edirne’deki ilk şubelerini açtıklarını hatırlattı.

Açılışa özel gün boyu ücretsiz olarak vatandaşlara yaklaşık 200 kilo tavuk döner ikram edildi.

Özlem Ceylan

 

Bu haber (2839) defa okundu.

Dev yatırım hızla ilerliyor

İl Genel Meclisi 2018 Bütçesine Ek Destek

Çevre Dostu ‘Komşu’

Yılbaşı için kiralık çam

Tarihi hamamın kubbesini pürmüzle membran kaplayacaktı
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
Enver Şengül
SEYİR KÖŞKÜ TAMAM DA YA KÜTÜKLER?
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Cuma Sohbetleri
GÜNAH KAVRAMI VE BÜYÜK GÜNAHLAR
Dilara Pınar ARIÇ
RAHMAN VE RAHİM
Ebru Güven
ÇARESİZ PATİLERE YARDIM
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
ÇOK OKUNANLAR

Edirne Alarma Geçti

Sıra beklerken müzikle eğlenen taksiciler 

Kaloriferli evlerde "donuyorlar"

“Parti mi - kişi mi?”

“Bıçak kemiğe dayandı”

‘Sosyete Pazarı’ Yine Yeniden

MHP EDİRNE'DE RECEP KOZAN'I ADAY GÖSTERDİ

“Edirne, belediyecilik hizmetinde sınıfta kalmıştır”

Genç Avukatın Ofis Heyecanı

Sağlık çalışanına hakarete gözaltı

Öğrenci servisi devrildi

Barbun bolluğu fiyatlara yansıdı

“Halkımız ile beraber iç içe olacağız”

“Seçimlere tek başımıza gireceğiz”

"Duruşunu" bozmadı, dünya şampiyonu oldu

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir