EDİRNE Çok Bulutlu 8°C   TEKİRDAĞ Kapalı 5°C   KIRKLARELİ Kapalı 3°C   ÇANAKKALE Kapalı 5°C 
Haber giriş tarihi: 12 Haziran 2018 Salı, 18:10
“Televizyonlara çıkıp bol keseden atmak kolay.”
AK Parti Edirne İl Başkanı Nesim İba’nın eşliğinde, AK Parti Milletvekili adaylarından, Fatma Aksal ve İlyas Akmeşe, Edirne Haber Gazetesi’ni ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında seçim süreci ve saha çalışmaları hakkında açıklamalar yaparak bilgi verdiler.

 

“Seçimden önce de çalışıyorduk”

4 aday olarak hepimiz de sabahın erken saatlerinde çalışmalara ve ziyaretlere başlıyoruz ve akşamın geç saatlerine kadar da devam ettiklerini  dile getiren Fatma Aksal şunları söyledi: “Biz seçimlerin olacağını öğrendiğimiz andan itibaren çalışıyoruz. Biz zaten seçim olmasaydı bile çalışmalarımızı yürütüyorduk. Seçim kararının belli olması ve adayların açıklanması ile çalışmalarımıza daha da hız kattık. 4 aday olarak hepimizde sabah erken saatlerinde çalışmalara ve ziyaretlere başlıyoruz. Akşamın geç saatlerine kadar devam ediyoruz. Lalapaşa’dan Enez’e kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben bir süre Lalapaşa ve Süloğlu’nda çalıştım. Daha sonra kendi bölgem olan Keşan ve İpsala’ya geçmiştim. İki gündür ise yoğun bir şekilde Edirne Merkez'de çalışmalarımı sürdürüyorum. İnsanların gösterdiği teveccühü çok güzel. İnşallah güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum”

“Amaç AK Parti'ye hizmet etmek”

CHP ‘nin Edirne’nin kalesi olarak görülmesi konusuna değinen Akmeşe, artık Edirne halkının geçtiğimiz 30 seneye bir bakıp kararlarını iyi vermeleri gerektiğinin altını çizerek şunları kaydetti: “Bir partinin bir yerin kalesi olması için o yerde yaptığı işlere bakmak lazım. Her gün eleştiriyorlar. Öyle olunca CHP zihniyetiyle belediyeler yönetiliyor. Ben Edirne’de doğdum. Edirne’de yaşadık biz. Ben Edirne Merkez adayıyım. Bakın CHP’nin adaylarına Tekirdağlı, İstanbullu hep farklı yerlerden ve çok az tanınıyorlar. Ama İlyas Edirneli seçildiğinde insanlar karşılığında beni muhatap olarak bulabilecekler. Ben buradayım, onlar bugün var yarın yok. Bu seçim AK Parti için de iyi olacak Edirne için de iyi olacak. Biz iktidar partisiyiz. 1 tane aday göndermişiz. Edirne’ye hizmet edilecekse yine biz edeceğiz. Başbakanımız geldi yapılanları ve yapılacakları söyledi. Edirne’yi yönetemeyenler ülkeyi hiç yönetemezler. Televizyonlara çıkıp bol keseden atmak kolay. İşin içinde olmak lazım. Biz seçilirsek çalışacağız. Telefonlarımız hep açık hep halkımızın yanındayız.”

Akmeşe, 27.dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin yapılmasının ardından Cumhurbaşkanın isminin değişmeyeceğini, Edirne AK Parti olarak da meclise gönderilecek olan milletvekili sayısında patlama yaşanacağını dile getirdi.

“Yerel seçimler için daha da sıkı çalışacağız”

Halk bize güvensin çünkü biz kendimize güveniyoruz diyen Akmeşe: “%50 artı yüksek bir oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı olacağından hiç şüphemiz yok. Meclisle alakalı da bir sıkıntımız yok. İnşallah çok sayıda adayla bu seçimden çıkacağız. Tabi bizim Edirne için en iyisini yapmamız lazım. İlk etapta 2 aday olarak AK Parti'yi Ankara’da temsil edeceğiz. Ona şüphe yok. Oylarımızı da arttırmamız lazım, önümüzde yerel seçimler var. Edirne’yi CHP zihniyetinden kurtarmamız lazım. Halk bize güvensin. Kendini bize bir bıraksın. Biz kendimize güveniyoruz. Onlar da artık takım tutar gibi oy vermesinler. Lütfen iyi düşünsünler” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

İpek Deniz

Bu haber (526) defa okundu.

"Memleket İşi, Gönül İşi'"

AK Parti'nin Edirne mitingi

Cumhurbaşkanı Edirne'de

"Mirasımızın İzinde: 1. Balkan-Türk Kadın Çalıştayı"

600 yıllık "Edirnekari" hükümlüler eliyle yaşatılıyor
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Ebru GÜVEN MUTLU
TORPİLLİLER IN - TECRÜBESİZ ÜNİVERSİTE MEZUNLARI OUT
Cuma Sohbetleri
DÜNYA-AHİRET DENGESİ
Enver Şengül
SEYİR KÖŞKÜ TAMAM DA YA KÜTÜKLER?
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
Dilara Pınar ARIÇ
KARLI SENFONİ
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Edirne’ye Geliyor

‘Yüzleşme’ İçin 5 Bin Lira Bulundu

Seçim Atmosferi Isınıyor

“Edirne için büyük şans”

3 Saatlik Kesinti Yaşanacak

“Dedikoduyla geçirecek vaktimiz yok”

Dünya Lideri Edirnelilerle Seslenecek

Uymaz’dan, Gümüş İnşaat’a ziyaret

Girişimci kadınlardan güç birliği

Gayrimenkul Almanın Tam Zamanı

“Sandıkta Birlik Sağlayacağız”

Bu Kuş Sevdası Paha Biçilemez

Tarım Bakanı Üreticilerin Sorunları İçin Geliyor

Çocuklar Risk Altında

Kozan, “Geri Çekilme Neredeyse Netleşti”

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir