EDİRNE Açık 30°C   TEKİRDAĞ Çok Bulutlu 23°C   KIRKLARELİ Açık 24°C   ÇANAKKALE Çok Bulutlu 23°C 
Haber giriş tarihi: 11 Mayıs 2018 Cuma, 17:45
Kırkpınar Ağasından adaylık açıklaması
Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin Ak Parti İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyerek 24 Haziran 2018 günü yapılacak Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.

657’inci Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin’in düzenlediği adaylık basın açıklamasına AK Parti İl Başkanı Nesim İba, aday adayı Çetin’in ailesi, arkadaşları ve yakınları katıldı.

Milletvekilliği seçimleri için aday adayı olmasının en önemli nedeninin Edirne için faydalı şeyler yapmak istemesini gösteren Çetin; “Daha önce Milletvekilliği aday adayı oldum. Şimdi de Edirne için ne yapabiliriz deyip tekrar aday adaylığı başvurumu yaptım. Bu arada Kırkpınar ağasıyız. Amaç Edirne’ye en iyi şekilde hizmet etmek ve sorunlarına çözüm üretmektir.  Yoksa kendi egolarımı tatmin etmek için yola çıkmadım. Gün birlik olma günü gün dayanışma günüdür. Ben tüm aday adayı arkadaşlarımızla birlikte olacağımızı bildiğim için onlar da buradaymış gibi konuşuyorum. Çünkü hepimizin amacı Edirne’ye hizmet etmektir. Biz Edirne için bir şeyler yapabilirsek bizi iyi anarlar. Bayrak ve toprak ilelebettir. Recep Tayyip Erdoğan bugün için büyük bir liderdir. Başarılı liderleri yakalamak gerekir. Atatürk’ten sonra gelen en büyük lider Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu yüzden aday adayı oldum. Edirne için ne yapabiliriz turizm konusunda olsun, işsizlik konusunu yenmek için ben de aday adayı oldum. Köyleri desteklemek sorunlarına çözüm bulmak istiyorum. Edirne bizim şehrimiz ve Edirnelilerin sorunlarına çözüm bulmak lazım. Kenar mahalle diyoruz. Onlar da bizim gibi insan onlarında yanında olmalıyız. Vekil olursam bütün maaşımı şimdiden bağışlamış oluyorum. Edirne halkına yatırım için her şeye değer. Allah veren ele daha çok veriyor. Edirne’mize sahip çıkalım”dedi.

21Mayıs akşamında adayların belirleneceğini dile getiren Ak Parti İl Başkanı Nesim İba da; “Ahmet Çetin partimizden aday adaylığı başvurusunu yaptı. Toplamda 14 tane aday adayımız var. Bunlardan bir tanesi de Ahmet Bey. Bu süreçte herkese eşit davranıyoruz. 21 Mayıs akşamına kadar kimin aday olacağı sıralamalar henüz belli değil. Nasip olursa Pazartesi Günü genel merkezimiz bizi Ankara’ya çağırdı. Ankara’ya gideceğiz. Döndüğümüzde de parti binamızda bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. Şimdiden herkes için hayırlısı olsun”şeklinde konuştu.

Özlem Ceylan

Bu haber (492) defa okundu.

Kaçakçılar polise tosladı

Arıcılara farkındalık semineri

Edirne'de Ramazan Bereketi

Okuma yazma belgelerini aldılar

EDOSK'tan doğa yürüyüşü
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Beyazıt Sansı
GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞU VE!?..
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
Enver Şengül
RAMAZAN TURİZMİ VE SELİMİYE HARABESİ
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Cuma Sohbetleri
YARATILANI HOŞ GÖR, YARATAN’DAN ÖTÜRÜ
Dilara Pınar ARIÇ
SEÇİMLERİMİZ HAYATIMIZI BELİRLER
Ebru Güven
FAİZLER DÜŞTÜ EV FİYATLARI YÜKSELDİ
ÇOK OKUNANLAR

Eşini keser ile öldürdü

Başbakan müjdeyi verdi

Pazar günü ne elektrik ne su olacak

Aday adayları kendini tanıttı

8 saat elektrik olmayacak!

Eski bakan Edirne’yi unutmadı

Trafik kazası can aldı

Anesteziyle ilgili doğru bilinen 11 yanlış

Okulları bugün dışardaydı

Süpürge ve küreklerle protesto ettiler

ADAYLAR AÇIKLANDI

80’lik dede cezaevinde

Köy muhtarlarının sorunları çözülüyor

Trafik kazası, 1 yaralı

Provokasyon falan yok!

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir
xx