EDİRNE Çok Bulutlu 8°C   TEKİRDAĞ Açık 4°C   KIRKLARELİ Açık 4°C   ÇANAKKALE Açık 5°C 
Haber giriş tarihi: 13 Şubat 2018 Salı, 14:39
Manyetik Kirpiklerin Avantajları
Mıknatıslı kirpik çeşitli avantajları sebebiyle kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Avantajları ve tasarımları ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kirpiklerinde seyreklik yaşayan kadınlar, mıknatıslı kirpikler sayesinde bakışlarına ve gözlerine dolgunluk verebiliyor.

Mıknatıslı Kirpiklerin Özellikleri

Mıknatıslı kirpikleri hiçbir yapıştırıcıya gerek duymadan direkt olarak kullanabilirsiniz. Yapıştırıcı olmadan göz sağlığınızı koruyabileceğiniz mıknatıslı kirpikleri kısa süre içerisinde zorlanmadan takabilirsiniz.

Mıknatıslı kirpikler son derece hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün iki parçadan oluşmaktadır. Magnetic lash içeriğinde ise milimetrelik boyutlarda mıknatıslar bulunmaktadır. Mıknatıslar sayesinde ise ürününüzü kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Hafif tasarımı sebebiyle, kirpiklerinizde ağırlık oluşturmaz.

Magnetic lash kirpiklerin bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerden birisi, ürünün kullanım süresinin uzun olmasıdır. Ortalama 300 kullanım süresi bulunan mıknatıslı kirpiklerin garantisi bulunmaktadır.

Mıknatıslı Kirpikler Nasıl Uygulanmaktadır?

Mıknatıslı kirpikleri kısa süre içerisinde basit bir şekilde kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Diğer sıradan takma kirpiklerde olduğu gibi yardımcı bir kişiye ihtiyacınız olmamaktadır. Mıknatıslı takma kirpikleri kendi başınıza da takabilirsiniz.

Ürünü uygulamak için ilk olarak kirpiklerden bir tanesi, kirpiğin üst kısmına tutturun. Daha sonra diğer parçayı kirpiğinizin devamına tutturun. Ancak bu işlemi yaparken gözlerinizi kırpmamaya ya da kapatmamaya çalışın. İşlemi yaparken dikkat ederseniz, mıknatısların birbirine yapıştığını görebilirsiniz.

Mıknatıslı kirpik kullanmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan bir tanesi ise, ürünün fiyatları ile ilgilidir. Mıknatıslı kirpik fiyatları diğer takma kirpiklerin fiyatlarına göre son derece uygundur. Fiyatlar tamamen ürünün markasına göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli avantajlarla birlikte sizlere sunulan mıknatıslı kirpiklerin fiyatlarını eczanelerden ya da parfümerilerden öğrenebilirsiniz. Ülkemizde her bütçedeki bayanlar, bu ürüne sahip olabilmektedir.

Mıknatıslı Kirpik Nasıl Temizlenir?

Mıknatıslı bu kirpikleri uzun süre boyunca kullanmak istiyorsanız, mutlaka temizliğine ve bakımına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda, kirli kalan mıknatıslı kirpikler gözlerinize ve kirpiklerinize zarar verebilmektedir.

Mıknatıslı kirpikler için, temizleme losyonu kullanılmaktadır. Bu temizleme suyuna kirpikleri satın aldığınız yerden ya da internet üzerinden sahip olabilirsiniz. Hatta araştırdığınızda ise, kirpik satın alındığında fazladan temizleme losyonu hediye eden sayfalar ile karşılaşabilirsiniz. Kullanılan bu temizleme suyu ile makyajınızı da çıkartabilirsiniz. 

Temizleme losyonunu kullanırken mutlaka ürürünün üzerinde yazan uyarılara dikkat etmeniz gerekmektedir. İlk olarak mıknatıslı kirpiğin hijyeni sağlanmalıdır. Ürünü kullanmadan öncede kullanma kılavuzuna dikkat etmelisiniz. Her üründe olduğu gibi mıknatıslı kirpik ve kirpik temizleme suyunun mutlaka çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gerekmektedir.

Mıknatıslı Kirpik Çeşitleri

Mıknatıslı kirpikler 3 çeşitte satılmaktadır. Az yoğun, orta yoğun ve yoğun kirpikler olarak satılan mıknatıslı kirpikleri zevkinize göre seçebilirsiniz. Ancak gözünüzde doğal durmasını istiyorsanız mutlaka az yoğun mıknatıslı kirpiklerden seçmeniz gerekmektedir. Orta yoğun ve çok yoğun kirpikler ise, ekstra yoğun bakışları isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Mıknatıslı kirpik ürünleri sayesinde kadınlar, artık istedikleri etkili bakışlara ve kirpiklere sahip olabilmektedirler.

Bu haber (625) defa okundu.

"Bilinçli Gebeler ve Mutlu Aileler için Herkese Eğitim Programı" tamamlandı

Bağışıklık sistemini güçlendiren besinler

Astımda erken teşhisin önemi

Hareketsiz yaşam felç riskini genç yaşlara indirdi

Lösemi Farkındalık Haftası
BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
Enver Şengül
SEYİR KÖŞKÜ TAMAM DA YA KÜTÜKLER?
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Cuma Sohbetleri
GÜNAH KAVRAMI VE BÜYÜK GÜNAHLAR
Dilara Pınar ARIÇ
KARLI SENFONİ
Ebru Güven
STOKLAR ERİYOR
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
ÇOK OKUNANLAR

EDİRNE'YE 2 YENİ TAKSİ DURAĞI

“Edirne’ye değil, şahsıma zarar verin!”

2 kişi hayatını kaybetti

2 kişi hayatını kaybetti

Son yolculuğuna uğurlandı

Anne Yemekleri Obeziteye Karşı

Saçları ile umut dağıtıyor

Mantar bariyere çarptı

TASİŞ’te İzdiham Yaşandı

“Bunu yapanlar cezasız kalmayacak”

"Meşhur Kavala kurabiyesi özüne döndü"

Mazot çalarken yakalandı

Direksiyon hakimiyetini kaybedince…

Tadilat yapılacak

Çuvalın İçinde ‘Düşünce’ Var

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir