EDİRNE Yağmur 6°C   TEKİRDAĞ Çok Bulutlu 10°C   KIRKLARELİ Yağmur 2°C   ÇANAKKALE Yağmur 10°C 
Haber giriş tarihi: 26 Aralık 2017 Salı, 17:55
EDİRNE GÜNDEMİ
EDİRNE'DE GÜNDEM

10.01.2018 ÇARŞAMBA   

BASKETBOL GENÇ A-B ERKEKLER KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL                                                                                                                                                                           2.Maç: KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS. - KEŞAN ÖZEL FİNAL TEM LİS                                                                                                                                                                              3.Maç:  KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS. - UZUNKÖPRÜ TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ           

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

BASKETBOL GENÇ A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

10:00 ÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ - İLHAMİ ERTEM ANADOLU LİSESİ          

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

FUTBOL GENÇ ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ       

10:00  

1.Maç: KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN İLHAMİ ERTEM MTAL                                                                                                                                                                        2.Maç: KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS. - KEŞAN ÖZEL FİNAL TEM LİS 

3.Maç:  KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS. - UZUNKÖPRÜ TEV ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ           

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ/ERKEK KEŞAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

10:30 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ SALONU

SATRANÇ KEŞAN BÖLGESİ ÖN ELEME MÜSABAKALARI    

10:30 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ

SATRANÇ UZUNKÖPRÜ BÖLGESİ ÖN ELEME MÜSABAKALARI

10:30 UZUNKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

BADMINTON GENÇ A KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: B1-A2 GALİBİ - D1-C2 GALİBİ                                                                                                                                                                                                   2.Maç: A1-B2 GALİBİ - C1 GALİBİ                                                                                                                                                                         3.Maç:  BADMİNTON TURNUVASI - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI                                                                                                                                                                            4.Maç:  BADMİNTON TURNUVASI - FİNAL   

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

HENTBOL KÜÇÜK KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: GAZİOSMANPAŞA O.O. - K.A.ALPER YAZOĞLU O.O                                                                  

2.Maç: MİTHATPAŞA ORTAOKULU - GAZİOSMANPAŞA O.O.     

SELİMİYE ÖĞRENCİ YURDU SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

12:00 FİNAL GRUBU        

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

HALTER GENÇLER-YILDIZLAR KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

13:00   CUMHURİYET HALTER SALONU

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMINTON İL KARMASI SEÇMELERİ

17:30 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

11.01.2018 PERŞEMBE     

MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ/ERKEK KEŞAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

10:30 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ SALONU

SATRANÇ KEŞAN BÖLGESİ ÖN ELEME MÜSABAKALARI    

10:30 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ

SATRANÇ UZUNKÖPRÜ BÖLGESİ ÖN ELEME MÜSABAKALARI

10:30 UZUNKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

10:30              

1.Maç: A1-B2 GALİBİ - C1-D2 GALİBİ                                                                                                                                                                       2.Maç: B1-A2 GALİBİ - D1-C2 GALİBİ                                                                                                                                                     

3.Maç:  OKUL SPORLARI - FİNAL GRUBU    

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

12.01.2018 CUMA   

BASKETBOL GENÇ A-B ERKEKLER KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ     

10:00  

1.Maç: KEŞAN İLH. ERTEM MTAL - KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS.                                                                                                                                                                              2.Maç: KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ                                                                                                                                                                          3.Maç:  KEŞAN ANADOLU LİSESİ - KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY AND. LİS.

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

BASKETBOL GENÇ A-B KIZ/ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: ÖZEL BAHÇEŞEHİR ANADOLU VE FEN LİS. - EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MTAL                                   2.Maç: ÖZEL FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ - YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ      

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

FUTBOL GENÇ ERKEK KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN İLH ERTEM MTAL - KEŞAN ÖZEL UĞUR AND. LİS.                                                                                                                                                                              2.Maç: KEŞAN FEN LİSESİ - KEŞAN ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ                                                                        3.Maç:  KEŞAN AND LİSESİ - KEŞAN MEH. AKİF ERSOY AND. LİS.      

MASA TENİSİ YILDIZLAR KIZ/ERKEK BİRİNCİLİĞİ

10:30 KEŞAN GENÇLİK MERKEZİ SALONU

SATRANÇ UZUNKÖPRÜ BÖLGESİ ÖN ELEME MÜSABAKALARI

10:30 UZUNKÖPRÜ GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

13.01.2018 CUMARTESİ  

CİMNASTİK (RİTMİK) YARIŞMALARI       

11:00 CUMHURİYET CİMNASİK SALONU

AMATÖR FUTBOL U-19 LİGİ

12:00 EDİRNE SPOR - DSİ SPOR

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00 KÖPRÜCESPOR - MEGA GENÇ  

TÜFAD 50. YIL

14:00 HAVSA BİRLİK SPOR - ENDERSPOR   

HAVSA İLÇE STADI

14:00 KAZANOVA SPOR - KARAAĞAÇ ARDA SPOR         

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

AMATÖR FUTBOL U-13 LİGİ

13:00 EDİRNE BİRLİKSPOR - GENÇ ASLANLAR     

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

14:00 UZUNKÖPRÜSPOR - YILDIRIM G.B.    

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

14:15 ŞÜKRÜPAŞA SPOR - FATİH SPOR         

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

14:30 ÖZEL İDARE SPOR - YENİİMARET SPOR       

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

15:15 KÖPRÜCESPOR - KEŞAN 1959    

TÜFAD 50. YIL 

14.01.2018 PAZAR 

1. AMATÖR KÜME          

14:00 SUBAŞISPOR - KAZANOVA SPOR        

SUBAŞI STADI

VOLEYBOL BAYANLAR 2. LİGİ          

16:30 EDİRNE SPOR - ERDEK SPOR     

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

 

 

 

           

 

Bu haber (822) defa okundu.

EDİRNE GÜNDEMİ




BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
KÖŞKDERE PLAZA EDİRNE'DE YILBAŞI PARTİSİ
VİDEO GALERİ
Kaleiçi tarihi konak yangını...
YAZARLAR
Ayhan Tunca
EDEKÖY KONUSUNDA, EDİRNE MİLLETVEKİLİ MEHMET ŞEREF’İN YAZDIKLARINDAN DA OKUDUM!
Beyazıt Sansı
BAŞ CAZGIR ŞÜKRÜ KAYABAŞ’IN HEYKELİ?!...
İ. Melih Yurduseven
BU BİNA ŞİMDİ EDİRNE'YE YAKIŞIYOR İŞTE…
Enver Şengül
KÜLTÜR MİRASINDAN ENKAZ YIĞININA
Mehmet DENİZ
TAŞERON İŞÇİLERİN ÜCRET, İZİN VE KIDEM TAZMİNATLARI
Kerim YURK
NEDEN YEREL GAZETE OKUMAMALIYIM…
Özge Özkan
NEDEN BU KADAR ÇOK SANAT ETKİNLİĞİ YAPILIYOR?
Gözde Kabasakal
KADIN VE ERKEK
Muammer Oytan
KELİME-İ ŞAHADET VE FAZİLETİ
Cuma Sohbetleri
PEYGAMBERİ VE GETİRDİKLERİNİ NASIL ANLAMALI?
Dilara Pınar ARIÇ
MEDENİYETİN DİLİ: SANAT
ÇOK OKUNANLAR

Öğrenciler Trene yöneldi

Teşekkürler

Böyle dava görülmedi

Kimler risk altında, nasıl korunmalı?

Ölüme birlikte gittiler

Cinayet zanlısı sahte pasaportla yakalandı

Yanıcı madde döküp ateşe verdi

Hadi gözünüz aydın

Yol çöktü

Fırtına geliyor

Dilek hayata gözlerini yumdu

Yeni aday

Bilen alıyor,bilmeyen bakıyor

Edirne alt yapıyı  bekliyor

“Mazeretimiz yok”

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E - GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
KIRKPINAR
DERGİSİ
EDİRNE'Yİ
SEYRET
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir