EDİRNE Açık 17°C   TEKİRDAĞ Çok Bulutlu 14°C   KIRKLARELİ Açık 12°C   ÇANAKKALE Parçalı Bulutlu 14°C 
Haber giriş tarihi: 26 Aralık 2017 Salı, 17:55
EDİRNE'DE SPOR GÜNDEMİ
EDİRNE SPOR GÜNDEMİNDE NE VAR?

20.02.2018 SALI      

VOLEYBOL YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR ORTAOKULU - KEŞAN SÜLEYMAN ŞAH İMAM HATİP ORTAOKULU                                                                                                                                                    2.Maç: KEŞAN ÖZEL ADEN O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O                                                                                                                                                                             3.Maç:  KEŞAN RASİM ERGENE O.O - KEŞAN BEYENDİK O.O                                                                                                                                                                              4.Maç:  KEŞAN ORHANİYE O.O - KEŞAN AHMET YENİCE O.O  

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ   

11:00

1.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU   

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O - UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL OO 

3.Maç:  UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH ATATÜRK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU  

4.Maç:  UZUNKÖPRÜ YUNUS EMRE ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ MENDERES ORTAOKULU      

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL O.O - MİMAR SİNAN O.O                                                                                                                                                                                                2.Maç: ATATÜRK O.O. - MEHMET RUŞEN ERKURT O.O                                                                                                                                                                                                        3.Maç:  GAZİOSMANPAŞA O.O. - K. A. ALPER YAZOĞLU O.O.                                                                                                                                                                                         4.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O - İSTİKLAL ORTAOKULU                                                                                                                                                               5.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - SEL. İMAM HATİP O.O.

SARAÇHANE sahası

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: İPSALA İMAM HATİP ORTAOKULU - İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O.

2.Maç: İPSALA ATATÜRK ORTAOKULU - İPSALA PAŞAKÖY ORTAOKULU

3.Maç:  İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU - İPSALA KOCAHIDIR ORTAOKULU

4.Maç:   -  5.Maç:   -            

İPSALA İLÇE STADI

SATRANÇ EDİRNE İL GENELİ FİNAL MÜSABAKALARI        

11:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

18:00 18 KASIM KURTULUŞ SPOR - KEŞAN LİSESİ

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 BAYANLAR LİGİ

20:00 DSİ SPOR - ÇERKEZKÖY SPOR  

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

21:30 DSİ SPOR (A) - EDİRNE YILDIZLARI SPOR    

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

21.02.2018 ÇARŞAMBA

VOLEYBOL YILDIZ KIZ KEŞAN İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KEŞAN SÜLEYMAN ŞAH İMAM HATİP ORTAOKULU - KEŞAN ÖZEL ADEN ORTAOKULU                                                                                                                                                           2.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O                                                                                                                                                                              3.Maç:  KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN RASİM ERGENE O.O                                                                                                                                                                              4.Maç:  KEŞAN ATATÜRK O.O - KEŞAN ORHANİYE O.O 

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU 

2.Maç: SÜLOĞLU CUMHURİYET O.O - GAZİOSMANPAŞA O.O. 

3.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU - ŞEHİT ÜST. TEĞM. EFKAN YILDIRIM ORTAOKULU  

4.Maç:  ÖZEL BEYKENT ORTAOKULU - ÖZEL SAFİR ORTAOKULU       

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: İPSALA ATATÜRK ORTAOKULU - İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. 

2.Maç: İPSALA İMAM HATİP O.O - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU 

3.Maç:  İPSALA PAŞAKÖY O.O - İPSALA KOCAHIDIR ORTAOKULU    

İPSALA İLÇE STADI

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ       

11:00  

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU                                                                                                                                                  

2.Maç: UZUNKÖPRÜ MENDERES O.O - UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ     

11:00  

1.Maç: SELİMİYE İMAM HATİP O.O. - TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE ORTAOKULU                                  2.Maç: KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O - CUMHURİYET O.O                                                                     

3.Maç:  ATATÜRK O.O. - MEHMET RUŞEN ERKURT O.O 

4.Maç:  K. AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - İSTİKLAL ORTAOKULU 

5.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - FATİH SUL. MEHMET O.O

SARAÇHANE FUTBOL SAHALARI

SATRANÇ EDİRNE İL GENELİ FİNAL MÜSABAKALARI

11:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK UZUNKÖPRÜ

11:00  

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ATATÜRK O.O - HAVSA ATATÜRK O.O                                                                                                                                                                             2.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK O.O - ÖZEL SAFİR O.O    

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

13:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY O.O - UZUNKÖPRÜ KAVACIK O.O       

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

1. AMATÖR KÜME

15:00 YENİ KARPUZLU SPOR - KÜÇÜKPAZAR SPOR        

İPSALA STADI

SÜPER AMATÖR

15:00 YENİİMARET SPOR - 18 KASIM KURTULUŞ SPOR  

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

20:00                         

1.Maç: EDİRNE SPOR - EDİRNE YILDIZLARI SPOR                                                                                       2.Maç: DSİ SPOR (B) - DSİ SPOR (A)     

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

22.02.2018 PERŞEMBE     

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK KEŞAN

10:00  

1.Maç: KEŞAN MECİDİYE O.O - KEŞAN ATATÜRK O.O                                                                                                                                                                              2.Maç: KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O     

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ KIZ UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KARAPINAR ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ ŞEHSUVARBEY ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH ATATÜRK ORTAOKULU 

3.Maç:  UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ GAZİ TURHAN BEY ORTAOKULU  

4.Maç:  UZUNKÖPRÜ İKİNCİ MURAT O.O - MERİÇ SUBAŞI O.O

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

TAEKWONDO ÜMİTLER (BAY-BAYAN) İL ŞEÇMELERİ

10:00 ALİÇO GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ TAEKWONDO SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - MEHMET RUŞEN ERKURT ORTA OKULU                                                                                                                                                                   2.Maç: HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL O.O - ATATÜRK O.O.

3.Maç:  TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE O.O - İSTİKLAL O.O 

4.Maç:  GAZİOSMANPAŞA O.O. - KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE O.O

SARAÇHANE SAHASI

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00             

1.Maç: İPSALA KOCAHIDIR O.O - İPSALA İMAM HATİP O.O                                                                                2.Maç: İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU 

İPSALA İLÇE SPOR SALONU

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

18:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

BASKETBOL U-18 ERKEKLER LİGİ

19:00                          

1.Maç: EDİRNE YILDIZLARI SPOR - DSİ SPOR (B) 

2.Maç: EDİRNE SPOR - DSİ SPOR (A)    ,EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

19:00 KEŞAN LİSESİ - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜ     

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

BASKETBOL U-18 BAYANLAR LİGİ

20:00 DSİ SPOR - ÇORLU BELEDİYE   

MİMAR SİNAN SPOR SALONU

23.02.2018 CUMA   

VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ

10:00              

1.Maç: ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. - GAZİOSMANPAŞA O.O. 

2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - SÜLOĞLU CUMHURİYET ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU - SÜLOĞLU CUMHURİYET ORTAOKULU 

4.Maç:  TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O - ÖZEL SAFİR O.O      

İLHAMİ ERTEM SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: MİMAR SİNAN ORTAOKULU - ATATÜRK O.O.                                                                                                                                                                             2.Maç: KIRKPINAR AĞASI ALPER YAZOĞLU O.O. - KARAAĞAÇ YATILI BÖLGE ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - HACIİLBEY MENSUCAT SANTRAL ORTAOKULU                                                                                                                                                        4.Maç:  TAYAKADIN ŞEHİT CEM HAVALE ORTAOKULU - GAZİOSMANPAŞA O.O.

SARAÇHANE SAHASI

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK İPSALA İLÇE BİRİNCİLİĞİ

11:00              

1.Maç: İPSALA PAŞAKÖY O.O - İPSALA İMAM HATİP O.O                                                                                                                                                                             2.Maç: İPSALA YENİ KARPUZLU MUSTAFA GERGİN O.O. - İPSALA KURTULUŞ ORTAOKULU                                                                                                                                                               3.Maç:  İPSALA ATATÜRK O.O - İPSALA KOCAHIDIR O.O          

İPSALA İLÇE STADI

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK KEŞAN

11:00              

1.Maç: KEŞAN YEKTA BAYDAR O.O - KEŞAN MECİDİYE O.O  

2.Maç: KEŞAN YENİMUHACİR O.O - KEŞAN ATATÜRK O.O      

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK UZUNKÖPRÜ

11:00              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ATATÜRK ORTAOKULU                                                                                                                                                               2.Maç: UZUNKÖPRÜ ŞEHSUVARBEY ORTAOKULU - HAVSA ATATÜRK ORTAOKULU    

UZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

FUTBOL KÜÇÜK ERKEK UZUNKÖPRÜ İLÇE BİRİNCİLİĞİ

12:30              

1.Maç: UZUNKÖPRÜ İMAM HATİP ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ ÇÖPKÖY ORTAOKULU 

2.Maç: UZUNKÖPRÜ SAFİYE EROL ORTAOKULU - UZUNKÖPRÜ KAVACIK ORTAOKULU        

UZUNKÖPRÜ ARENA KAPALI HALI SAHASI

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

18:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

24.02.2018 CUMARTESİ  

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ JUDO MARMARA GRUP MÜSABAKALARI

09:00 MİMAR SİNAN SPOR SALONU

İL TEST YÜZME YARIŞLARI  

09:30             

1.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS 

2.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS    

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

EDİRNE ŞUBAT AYI UKD SATRANÇ TURNUVASI

10:00 EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SATRANÇ SALONU

Amatör Futbol U-13 LİGİ

14:00 DSİ SPOR - GENÇ ASLANLAR    

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

14:00 KÖPRÜCESPOR - EDİRNE BİRLİKSPOR          

TÜFAD 50. YIL 

14:00 UZUNKÖPRÜ SPOR - FATİH SPOR        

UZUNKÖPRÜ SENTETİK FUTBOL SAHASI

14:00 YILDIRIM G.B. - YENİİMARET SPOR   

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

Amatör Futbol U-19 LİGİ

14:00 KARAAĞAÇ ARDA SPOR - SARAÇHANE SPOR       

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

15:00 KEŞAN LİSESİ - UZUNKÖPRÜ SPOR    

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ   

16:00 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - HAVSA BLD GENÇLİK SP.

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ

16:30 1923 KEŞAN GENÇLİK SPOR - KEŞAN YILDIZI SPOR KULÜBÜ  

KEŞAN ATATÜRK SPOR SALONU

25.02.2018 PAZAR 

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ JUDO MARMARA GRUP MÜSABAKALARI

09:00 MİMAR SİNAN SPOR SALONU

İL TEST YÜZME YARIŞLARI

09:30                          

1.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 1. SEANS 

2.Maç: YÜZME YARIŞMALARI - 2. SEANS     

FATİH SULTAN MEHMET KAP. YÜZM. HAVUZU

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR LİGİ

12:00 FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU - DSİ SPOR

EDİRNE GENÇLİK MERKEZİ SPOR SALONU

VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER LİGİ

16:00  UZUNKÖPRÜ SPOR - KIRCASALİH MADEN SPOR KULÜBÜUZUNKÖPRÜ ERGENE SPOR SALONU

1. AMATÖR KÜME

13:00 KARAAĞAÇ ARDA SPOR - KİRİŞHANE SPOR          

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

13:00  KÜÇÜKPAZAR SPOR - TAYAKADINSPOR    

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

13:30 KAZANOVA SPOR - LALAPAŞASPOR 

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

14:00 SUBAŞISPOR - KIRCASALİH SPOR      

SUBAŞI STADI

14:00 YENİ KARPUZLU SPOR - YENİ MAHALLE SPOR     

YENİ KARPUZLU FUTBOL SAHASI

15:30 DSİ SPOR - KEŞAN İDMAN YURDU     

SARAÇHANE 2 NOLU FUTBOL SAHASI

SÜPER AMATÖR 

14:00 ANAFARTALAR - YILDIRIM G.B.         

KEŞAN SENTETİK ÇİM SAHA

14:00 HAVSA BİRLİK SPOR - OSMANLISPOR          

HAVSA İLÇE STADI

14:00 YENİİMARET SPOR - SARAÇHANE SPOR      

YENİİMARET FUTBOL SAHASI

15:30 TUNCASPOR - İPSALA SPOR      

SARAÇHANE 1 NOLU FUTBOL SAHASI

15:45 KARLIOVA SPOR - KEŞAN 1959

İBRAHİM ACAR (YILDIRIM) FUTBOL SAHASI

BAL LİGİ

14:00 UZUNKÖPRÜ SPOR - ALTINOVA BELEDİYESPOR  

UZUNKÖPRÜ ERGENE FUTBOL STADI

 

 

Bu haber (10128) defa okundu.

EDİRNE'DE SPOR GÜNDEMİ




BU KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ »
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Beyazıt Sansı
BU BİR VEDA YAZISIDIR
İ. Melih Yurduseven
CHP ADAYINI AÇIKLADI…
Enver Şengül
MERİÇ KÖPRÜSÜNÜ KİRLETMEYE DEVAM
Muammer Oytan
NİYET VE AMEL
Cuma Sohbetleri
Ailenin Yaşlı Üyeleriyle İlişkiler
Dilara Pınar ARIÇ
RAHMAN VE RAHİM
Ebru Güven
‘YETMİYOR’
Rabia Kuş
İYİ BAYRAMLAR
Umut Poyraz
‘ÜN’LÜ DÜŞMESİ
ÇOK OKUNANLAR

Pazar yönetiminden sitem        

Okuyanlar Edirne’ye geliyor

‘Millet Kıraathanesi’ açıldı

Çiftçi "Feride Abla"nın azmi takdir topluyor

Sanayi sitesinin kadın oto boyacısı

Çeşitli suçlardan aranıyorlardı

Erkek cesedi bulundu

Devrilen römorktaki çeltikler yola saçıldı

“Üreticinin Alın Terini, Tüketicinin Rızkını Çalmasınlar”

94 Gün Sonra Gelen İl Başkanı

“Dolara İnat 5 TL”

“Askerlerimiz açlığa mahkum edildi”

Edirne'de drone ile trafik denetimi

İşçi servisi devrildi

Vatandaş Belediye Başkanı Olursa?

YAZARLAR

SAĞLIK

YAŞAM

EKONOMİ

POLİTİKA

FOTO GALERİ

ANKET
SPOR

GÖRDÜKLERİMİZ DUYDUKLARIMIZ

KÜLTÜR & SANAT

EĞİTİM

VİDEO GALERİ

E-GAZETE
EDİRNE

TEKİRDAĞ

KIRKLARELİ

ÇANAKKALE

TÜRKİYE
Reklam

Künye

İletişim

RSS


sanalbasin.com üyesidir
xx